Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Воскова депіляція

Великою популярністю в насьогодні користується один з найстаріших методів епіляції – ваксинг (воскова депіляція або біоепіляція). Дана процедура є досить ефективним методом, який не потребує великих затрат часу та фінансів.
Переваги і недоліки: Як і всі способи видалення волосся, депіляція воском має свої переваги і недоліки. Переваги: при систематичному використанні процедури волосся потоншується, ріст волосся уповільнюється, воскова епіляція може використовуватись для всіх типів шкіри, колір волосся не має значення,  ефект — до двох місяців, невисока вартість процедури. Недоліки: вірогідність вростання волосся, вірогідність появи подразнення.
Підготовка  та особливості процедури: перед восковою депіляцією не можна проводити процедуру хімічного пілінгу. Довжина  волосся, що видаляється, повинна складати не менше 4 мм. Не бажаним є розпарювання шкіри перед процедурою. Процедура є досить неприємною, тому у пацієнтів з низьким порогом больової чутливості не виключене застосування знеболюючої мазі або спрею.  Для гарного результату воскову депіляцію бажано  проводити один раз в 3-4 тижні.
Період після процедури: одразу після процедури рекомендується нанести заспокійливий крем, чи засіб, що уповільнює ріст волосся. Протягом доби після процедури не засмагати та уникати контакту з водою, уникати відвідування бані, сауни, солярію. 2 дні після процедури рекомендується носити легкий одяг з натуральних тканин.
За більш детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої клініки.
Покази, протипокази: до показів належить небажаний ріст волосся на будь-якій ділянці шкіри. До протипоказів належать наступні: наявність пошкоджень шкіри, сильного подразнення, важка форма варикозної хвороби, запальні захворювання шкіри, наявність родинок, бородавок, папілом, важка форма цукрового діабету.