Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Воскова депіляція

Великою популярністю в насьогодні користується один з найстаріших методів епіляції – ваксинг (воскова депіляція або біоепіляція). Дана процедура є досить ефективним методом, який не потребує великих затрат часу та фінансів.
Переваги і недоліки: Як і всі способи видалення волосся, депіляція воском має свої переваги і недоліки. Переваги: при систематичному використанні процедури волосся потоншується, ріст волосся уповільнюється, воскова епіляція може використовуватись для всіх типів шкіри, колір волосся не має значення,  ефект — до двох місяців, невисока вартість процедури. Недоліки: вірогідність вростання волосся, вірогідність появи подразнення.
Підготовка  та особливості процедури: перед восковою депіляцією не можна проводити процедуру хімічного пілінгу. Довжина  волосся, що видаляється, повинна складати не менше 4 мм. Не бажаним є розпарювання шкіри перед процедурою. Процедура є досить неприємною, тому у пацієнтів з низьким порогом больової чутливості не виключене застосування знеболюючої мазі або спрею.  Для гарного результату воскову депіляцію бажано  проводити один раз в 3-4 тижні.
Період після процедури: одразу після процедури рекомендується нанести заспокійливий крем, чи засіб, що уповільнює ріст волосся. Протягом доби після процедури не засмагати та уникати контакту з водою, уникати відвідування бані, сауни, солярію. 2 дні після процедури рекомендується носити легкий одяг з натуральних тканин.
За більш детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої клініки.
Покази, протипокази: до показів належить небажаний ріст волосся на будь-якій ділянці шкіри. До протипоказів належать наступні: наявність пошкоджень шкіри, сильного подразнення, важка форма варикозної хвороби, запальні захворювання шкіри, наявність родинок, бородавок, папілом, важка форма цукрового діабету.