Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Радіохвильовий вакуумний кріоліполізу

Радіохвильовий вакуумний кріоліполіз - апаратна методика нового покоління для корекції фігури, догляду за шкірою тіла і лікування целюліту. З одного боку, використання даної методики дозволяє домогтися відновлення й омолодження шкіри всього тіла, а з іншого - забезпечити зменшення кількості жирових відкладень і проявів целюліту.

Механізм дії: дана методика проводиться в два етапи. Перший етап - омолодження шкіри тіла. Він заснований на поєднанні дії вакууму і радіохвильового випромінювання. Вакуумне захоплення формує шкірну складку (принцип роботи LPG - масажу), яка в свою чергу обробляється паралельно розташованими RF-електродами (принцип дії радіоліфтінга). Як результат - відбувається стимуляція синтезу колагену і еластину в глибоких шарах шкіри. Шкіра стає більш щільною, еластичною, а її поверхня частково вирівнюється.
Другий етап заснований на спільному впливі радіохвильового випромінювання на підшкірні жирові структури і низької температури - на поверхню шкіри. Як результат - відбувається ліполіз і зменшення жирових відкладень з вирівнюванням контурів тіла і без перегріву поверхні шкіри.

Хід процедури: перед процедурою Ви розміщуєтесь на кушетці. Лікар, використовуючи насадку для омолодження шкіри, обробляє зону корекції. При цьому поступово збільшується сила вакууму. Під час даного етапу процедури характерні відчуття від легкого пощипування до сильних щипків шкіри. У пацієнтів з низьким порогом больової чутливості при підвищенні сили вакууму можуть виникати больові відчуття. При проведенні другого етапу лікування лікар використовує насадку для кріоліполіза для поступової рівномірної обробки зони корекції. Для другого етапу характерне відчуття холоду на поверхні шкіри, і тепла, поступово переходить у жар - в більш глибоких шарах.

Період після процедури: після процедури Ви повертаєтеся до повсякденного ритму життя. В результаті процедури, у пацієнтів з підвищеною ламкістю судин, можлива поява синців і точкових крововиливів в шкіру. Перші добу може зберігатися гіперемія шкіри, що свідчить про хорошу ефективності процедури. Можливо, Вам доведеться відмовитися від короткого одягу на період 5-7 днів після процедури.