Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя – це метод апаратної косметології, що дозволяє ефективно очистити шкіру обличчя  та активізувати її обмінні процеси без порушення цілісності тканин та залишкового набряку.
Механізм дії: внаслідок дії на шкіру обличчя високочастотних звукових коливань, відбувається очищення шкіри від поверхневих комедонів, закупорок сальних залоз та ороговілих клітин епідермісу. Високочастотні коливання створюють ефект мікромасажу, завдяки якому активується обмін речовин, посилюється утворення колагену і еластину.
Хід процедури: процедура ультразвукової чистки абсолютно безболісна і комфортна. Після нанесення на шкіру обличчя спеціального ультразвукового гелю, лікар проводить спеціальним електродом-лопаткою по шкірі обличчя. Під час процедури Ви можете відчувати незначну мікровібацію на шкірі, що свідчить про ефективну роботу апарата. Тривалість процедури складає 10-15 хвилин. Курс складається з 2-4 процедур з інтервалом в 3-4дні. Можлива комбінація з іншими косметологічними методиками.
Період після процедури: після процедури Ви повертаєтесь до звичного для Вас ритму життя. Жодних ускладнень і побічних дій від проведення даної процедури не описано.
Показаннями до проведення ультразвукової чистки є: розширені пори, знижений тонус та тургор шкіри, тьмяний колір обличчя, сальні пробки, поверхневі комедони. До протипоказань належать: онкологічні захворювання, гострі запальні захворювання шкіри, важка супутня патологія, вагітність, лактація.