Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше
Унікальна естетична процедура в «Грації»!
2017-08-22

  Мікроігольчата редермалізація спрямована на омолодження і оновлення шкіри тіла. Завдяки мікроігольчатій терапії Ви можете позбутися стрій (розтяжок), повернути еластичність Вашої шкіри (після схуднення або пологів). Процедура проводиться за допомогою Perfoskin Complex.

Детальніше
SPA-вода «Україночка» з меланином
2017-07-18

Національний SPA-продукт

Детальніше

Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя – це метод апаратної косметології, що дозволяє ефективно очистити шкіру обличчя  та активізувати її обмінні процеси без порушення цілісності тканин та залишкового набряку.
Механізм дії: внаслідок дії на шкіру обличчя високочастотних звукових коливань, відбувається очищення шкіри від поверхневих комедонів, закупорок сальних залоз та ороговілих клітин епідермісу. Високочастотні коливання створюють ефект мікромасажу, завдяки якому активується обмін речовин, посилюється утворення колагену і еластину.
Хід процедури: процедура ультразвукової чистки абсолютно безболісна і комфортна. Після нанесення на шкіру обличчя спеціального ультразвукового гелю, лікар проводить спеціальним електродом-лопаткою по шкірі обличчя. Під час процедури Ви можете відчувати незначну мікровібацію на шкірі, що свідчить про ефективну роботу апарата. Тривалість процедури складає 10-15 хвилин. Курс складається з 2-4 процедур з інтервалом в 3-4дні. Можлива комбінація з іншими косметологічними методиками.
Період після процедури: після процедури Ви повертаєтесь до звичного для Вас ритму життя. Жодних ускладнень і побічних дій від проведення даної процедури не описано.
Показаннями до проведення ультразвукової чистки є: розширені пори, знижений тонус та тургор шкіри, тьмяний колір обличчя, сальні пробки, поверхневі комедони. До протипоказань належать: онкологічні захворювання, гострі запальні захворювання шкіри, важка супутня патологія, вагітність, лактація.