Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Класичні хірургічні методики лікування новоутворень шкіри, слизових оболонок, підшкірної жирової клітковини

         У клініці естетичної медицини «Грація» доступні найсучасніші способи хірургічного лікування новоутворень шкіри - радіохвильовий, лазерний. При цьому не втрачають своєї актуальності класичні хірургічні методики, які можуть доповнювати або заміняти використання лазера і радіохвиль.
Механізм дії: в разі глибокого розташування проблемного новоутворення або великих розмірів новоутворень шкіри та слизової, на допомогу радіохвильовим і лазерним методикам приходять класичні хірургічні методи. Справа в тому, що глибина проникнення лазерного променя і радіохвильових ножів-електродів має свої межі. При глибокому розташуванні новоутворення, може відбуватися перегрів тканини, що погіршить стан післяопераційної рани. У випадку великих розмірів,  новоутворення має масивний кровообіг, а це означає, що коагуляційних здібностей лазера або радіохвильового ножа може невистачити.
Хід процедури: класичне видалення проблемних новоутворень проводиться в стерильних умовах під місцевою анестезією. Тривалість такої операції залежить від розміру та кількості новоутворень і в середньому становить 15-20 хвилин. Больові відчуття не характерні, оскільки локальна анестезія ефективно захищає від них. Після видалення новоутворення можливе накладення швів, які знімаються через 5-7 днів.
Післяопераційний період: після операції накладається стерильна пов'язка, яка змінюється Вашим доктором при повторному візиті. Перев'язка проводиться 1 раз в 2-3 дні. Після зняття швів перев'язки не проводяться, оскільки цілісність шкіри повністю відновлюється.
Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за консультацією до лікарів нашої клініки.