Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше
Унікальна естетична процедура в «Грації»!
2017-08-22

  Мікроігольчата редермалізація спрямована на омолодження і оновлення шкіри тіла. Завдяки мікроігольчатій терапії Ви можете позбутися стрій (розтяжок), повернути еластичність Вашої шкіри (після схуднення або пологів). Процедура проводиться за допомогою Perfoskin Complex.

Детальніше
SPA-вода «Україночка» з меланином
2017-07-18

Національний SPA-продукт

Детальніше

Класичні хірургічні методики лікування новоутворень шкіри, слизових оболонок, підшкірної жирової клітковини

         У клініці естетичної медицини «Грація» доступні найсучасніші способи хірургічного лікування новоутворень шкіри - радіохвильовий, лазерний. При цьому не втрачають своєї актуальності класичні хірургічні методики, які можуть доповнювати або заміняти використання лазера і радіохвиль.
Механізм дії: в разі глибокого розташування проблемного новоутворення або великих розмірів новоутворень шкіри та слизової, на допомогу радіохвильовим і лазерним методикам приходять класичні хірургічні методи. Справа в тому, що глибина проникнення лазерного променя і радіохвильових ножів-електродів має свої межі. При глибокому розташуванні новоутворення, може відбуватися перегрів тканини, що погіршить стан післяопераційної рани. У випадку великих розмірів,  новоутворення має масивний кровообіг, а це означає, що коагуляційних здібностей лазера або радіохвильового ножа може невистачити.
Хід процедури: класичне видалення проблемних новоутворень проводиться в стерильних умовах під місцевою анестезією. Тривалість такої операції залежить від розміру та кількості новоутворень і в середньому становить 15-20 хвилин. Больові відчуття не характерні, оскільки локальна анестезія ефективно захищає від них. Після видалення новоутворення можливе накладення швів, які знімаються через 5-7 днів.
Післяопераційний період: після операції накладається стерильна пов'язка, яка змінюється Вашим доктором при повторному візиті. Перев'язка проводиться 1 раз в 2-3 дні. Після зняття швів перев'язки не проводяться, оскільки цілісність шкіри повністю відновлюється.
Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за консультацією до лікарів нашої клініки.