Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Увага! Ознаки можливої малігнізації (ракове переродження) родимок

• кровоточивість, болючість і свербіння в області родимки;
• її потемніння, зміна кольору, поява червоної облямівки навколо;
• збільшення родимки у розмірах, поява кількох нових родимок поруч
• розташування родимки в місцях, де вона постійно травмується, піддається тиску лямкою, поясом.

         Безпечна, з точки зору пацієнта, бородавка чи папілома може виявитися раком шкіри і привести до незворотних наслідків. Лікування раку шкіри на ранніх стадіях найчастіше призводить до повного одужання.
         Видалення родимки, «підозрілої» в онкологічному відношенні, краще проводити своєчасно, з обов'язковим наступним гістологічним дослідженням, оскільки вона може перероджуватися в меланому.