Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней

Внимание!!! Признаки возможного озлокачествления родинок

• кровоточивость, болезненность и зуд в области родинки;
• её потемнение, изменение цвета, появление красной каймы вокруг;
• увеличение родинки в размерах, появление рядом нескольких новых родинок;
• расположение родинки в местах, где она постоянно травмируется, подвергается давлению лямкой, поясом.

         Самая безобидная, с точки зрения пациента, бородавка или папиллома может оказаться раком кожи и привести к необратимым последствиям. Лечение рака кожи на ранних этапах чаще всего приводит к полному выздоровлению.
         Удаление родинки, «подозрительной» в онкологическом плане, лучше делать своевременно,  с обязательным последующим гистологическим исследованием, поскольку она может переродиться в меланому.