Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше
Школа для хворих на шкірні захворювання та їх оточення

         Завдання кожного заняття - формування правильної точки зору хворих на обговорювану проблему та отримання докладних відповідей на свої питання. Лікар в свою чергу, задаючи питання хворим, суворо підходить до оцінки розуміння пацієнтом матеріалу і, якщо той помиляється, обов'язково поправляє його.

Школа для пацієнтів, що хворіють на вугрі

         Навчання хворих на вугри має бути невід'ємною частиною лікування кожної фази захворювання і будь-яких його проявів. Мета навчання - не просто заповнення вакууму знань, а прогресивна зміна уявлень про захворювання і його терапію, що призводить до зміни поведінки, до істинного вміння керувати лікуванням вугрів в активному контакті з лікарем.

Школа для пацієнтів, що страждають на атопічний дерматит, та їх близьких

         Атопічний дерматит (АД) – це поширене хронічне запальне захворювання шкіри, що супроводжується свербінням, висипаннями та сухістю шкіри. Початок захворювання може мати місце вже в грудному віці.