Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше
Школа для хворих на шкірні захворювання та їх оточення

         Завдання кожного заняття - формування правильної точки зору хворих на обговорювану проблему та отримання докладних відповідей на свої питання. Лікар в свою чергу, задаючи питання хворим, суворо підходить до оцінки розуміння пацієнтом матеріалу і, якщо той помиляється, обов'язково поправляє його.

Школа для пацієнтів, що хворіють на вугрі

         Навчання хворих на вугри має бути невід'ємною частиною лікування кожної фази захворювання і будь-яких його проявів. Мета навчання - не просто заповнення вакууму знань, а прогресивна зміна уявлень про захворювання і його терапію, що призводить до зміни поведінки, до істинного вміння керувати лікуванням вугрів в активному контакті з лікарем.

Школа для пацієнтів, що страждають на атопічний дерматит, та їх близьких

         Атопічний дерматит (АД) – це поширене хронічне запальне захворювання шкіри, що супроводжується свербінням, висипаннями та сухістю шкіри. Початок захворювання може мати місце вже в грудному віці.