Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше
Унікальна естетична процедура в «Грації»!
2017-08-22

  Мікроігольчата редермалізація спрямована на омолодження і оновлення шкіри тіла. Завдяки мікроігольчатій терапії Ви можете позбутися стрій (розтяжок), повернути еластичність Вашої шкіри (після схуднення або пологів). Процедура проводиться за допомогою Perfoskin Complex.

Детальніше
SPA-вода «Україночка» з меланином
2017-07-18

Національний SPA-продукт

Детальніше
Школа для хворих на шкірні захворювання та їх оточення

         Завдання кожного заняття - формування правильної точки зору хворих на обговорювану проблему та отримання докладних відповідей на свої питання. Лікар в свою чергу, задаючи питання хворим, суворо підходить до оцінки розуміння пацієнтом матеріалу і, якщо той помиляється, обов'язково поправляє його.

Школа для пацієнтів, що хворіють на вугрі

         Навчання хворих на вугри має бути невід'ємною частиною лікування кожної фази захворювання і будь-яких його проявів. Мета навчання - не просто заповнення вакууму знань, а прогресивна зміна уявлень про захворювання і його терапію, що призводить до зміни поведінки, до істинного вміння керувати лікуванням вугрів в активному контакті з лікарем.

Школа для пацієнтів, що страждають на атопічний дерматит, та їх близьких

         Атопічний дерматит (АД) – це поширене хронічне запальне захворювання шкіри, що супроводжується свербінням, висипаннями та сухістю шкіри. Початок захворювання може мати місце вже в грудному віці.