Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше
Унікальна естетична процедура в «Грації»!
2017-08-22

  Мікроігольчата редермалізація спрямована на омолодження і оновлення шкіри тіла. Завдяки мікроігольчатій терапії Ви можете позбутися стрій (розтяжок), повернути еластичність Вашої шкіри (після схуднення або пологів). Процедура проводиться за допомогою Perfoskin Complex.

Детальніше
SPA-вода «Україночка» з меланином
2017-07-18

Національний SPA-продукт

Детальніше

Фракційний радіохвильовий термоліфтинг

          Вперше в Україні, в центрі естетичної медицини «Грація», представлена методика фракційного радіохвильового термоліфтингу. Фракційний радіохвильовий термоліфтинг шкіри обличчя - це нова методика, що поєднує в собі принцип фракційної дії лазера «Fraxel» і радіохвильової енергії апарату «Termage».
Механізм дії: поєднання двох вищенаведених характеристик дозволяє досягнути приголомшливих результатів в омолодженні шкіри. Апарат використовується разом з індивідуальними для кожного пацієнта насадками. Ці насадки являють собою блок мікроголок-електродів, розташованих на певній відстані одна від одної. Занурюючись в шкіру, електроди передають енергію радіохвиль безпосередньо в її глибокі шари - адже саме тут проходять основні процеси відновлення шкіри. Зона впливу електрода-голки називається мікротермальною зоною. Енергія радіохвиль викликає перебудову вже існуючих і стимулює синтез нових волокон колагену і еластину в мікротермальній зоні. Реорганізація колагену і еластину відбувається протягом 4-6 тижнів, тому повторна процедура проводиться через 2 місяці. Для максимального відновлення шкіри необхідний курс з 4-ох процедур. Як результат, шкіра стає більш пружною, еластичною, гладкою і молодою.
Хід процедури: процедура починається через 25 хвилин після нанесення знеболюючого крему. Після обробки шкіри антисептиком лікар-фахівець починає опрацьовувати зону корекції. При цьому Ви відчуваєте поколювання, що можна порівняти з укусом комахи (у людей з низьким і середнім порогом больової чутливості). Найбільш неприємні відчуття можуть виникати в перехідній зоні росту волосся, в області вилиць, над верхньою губою. Тривалість процедури близько 30 хвилин. Після процедури, в залежності від обраного Вами пакета послуг, проводиться комплекс процедур, що заспокоюють шкіру.
Період після процедури: в день маніпуляції слід утриматися від нанесення макіяжу, фізичних навантажень, перебування на яскравому сонці. Протягом першої доби після процедури зберігається помірна гіперемія (почервоніння) і набряк шкіри. У пацієнтів з чутливою шкірою може спостерігатися  лущення шкіри (як після сонячного опіку), протягом 4-5 днів. На наступний день Ви повертаєтеся до звичного для Вас способу життя. Для рівномірного відновлення структури шкіри необхідно пройти омолоджуючий курс з чотирьох процедур. Максимальний ефект спостерігається  через 6 місяців після першої процедури, коли відновлюється до 70% колагену.
         Більш детальну інформацію Ви зможете отримати на консультації у лікаря-спеціаліста нашої клініки.