Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Радіохвильовий термоліфтинг

Радіохвильовий термоліфтинг - одна з найбільш популярних методик омолодження шкіри обличчя. У клініці естетичної медицини «Грація» представлена   найсучасніша система радіохвильового термоліфтингу, перевага якої полягає в комбінованому впливі радіохвиль і інфрачервоного випромінювання на глибокі шари шкіри.

Механізм дії: Завдяки застосуванню високочастотних радіохвиль і дії інфрачервоного випромінювання, відбувається нагрівання глибоких шарів дерми. Це стимулює утворення нового колагену і скорочення волокон сполучної тканини. Як наслідок - колагеновий шар поступово зміцнюється і потовщується, а шкіра обличчя підтягується з середини.

Хід процедури: після нанесення на шкіру обличчя спеціального гелю, лікар починає опрацьовувати зону корекції спеціальним електродом-біполяром. Під час процедури характерно відчуття холоду на поверхні шкіри і тепла в її глибоких шарах. Тривалість процедури в середньому становить 15 -20 хвилин. Максимальний ефект досягається після проходження повного курсу лікування, що складається з 6-8 процедур, з інтервалом в 2 тижні.

Період після процедури: після процедури Ви повертаєтеся до звичного для вас ритму  життя. У перші кілька годин може спостерігатися незначне почервоніння шкіри, яке проходить самостійно. У перші дні після процедури рекомендується уникати відвідування лазні, сауни, перебування на яскравому сонці.

Радіохвильове омолодження до Радіохвильове омолодження після