Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Радіохвильовий термоліфтинг

Радіохвильовий термоліфтинг - одна з найбільш популярних методик омолодження шкіри обличчя. У клініці естетичної медицини «Грація» представлена   найсучасніша система радіохвильового термоліфтингу, перевага якої полягає в комбінованому впливі радіохвиль і інфрачервоного випромінювання на глибокі шари шкіри.

Механізм дії: Завдяки застосуванню високочастотних радіохвиль і дії інфрачервоного випромінювання, відбувається нагрівання глибоких шарів дерми. Це стимулює утворення нового колагену і скорочення волокон сполучної тканини. Як наслідок - колагеновий шар поступово зміцнюється і потовщується, а шкіра обличчя підтягується з середини.

Хід процедури: після нанесення на шкіру обличчя спеціального гелю, лікар починає опрацьовувати зону корекції спеціальним електродом-біполяром. Під час процедури характерно відчуття холоду на поверхні шкіри і тепла в її глибоких шарах. Тривалість процедури в середньому становить 15 -20 хвилин. Максимальний ефект досягається після проходження повного курсу лікування, що складається з 6-8 процедур, з інтервалом в 2 тижні.

Період після процедури: після процедури Ви повертаєтеся до звичного для вас ритму  життя. У перші кілька годин може спостерігатися незначне почервоніння шкіри, яке проходить самостійно. У перші дні після процедури рекомендується уникати відвідування лазні, сауни, перебування на яскравому сонці.

Радіохвильове омолодження до Радіохвильове омолодження після