Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше
Унікальна естетична процедура в «Грації»!
2017-08-22

  Мікроігольчата редермалізація спрямована на омолодження і оновлення шкіри тіла. Завдяки мікроігольчатій терапії Ви можете позбутися стрій (розтяжок), повернути еластичність Вашої шкіри (після схуднення або пологів). Процедура проводиться за допомогою Perfoskin Complex.

Детальніше
SPA-вода «Україночка» з меланином
2017-07-18

Національний SPA-продукт

Детальніше

Радіохвильове видалення новоутворень шкіри / слизових оболонок

         У клініці естетичної медицини «Грація» одним з методів видалення проблемних новоутворень шкіри і слизових оболонок є метод радіохвильової хірургії. У Європі та США використання радіохвильового ножа є методом вибору при хірургічному лікуванні проблемних новоутворень шкіри. Використання радіохвильового ножа має безліч безперечних переваг і забезпечує найкращий результат.
Механізм дії: товщина розрізу, проведеного радіохвильовим ножем, не перевищує товщини декількох клітин людського організму. Це означає, що при використанні радіохвильового ножа здорова тканина практично не пошкоджується, а відновлення і загоєння рани проходить набагато швидше. Больові відчуття, набряк, почервоніння, кровоточивість при використанні радіохвильового ножа мінімальні. Велике значення має і час операції - чим довше триває операція, тим більша травматизація тканин, тим гірше рана загоюється. При використанні радіохвильового ножа час операції значно скорочується.
Хід процедури: тривалість процедури залежить від розміру та кількості новоутворень і в середньому становить близько 10 хвилин. Попередньо проводиться місцева анестезія (нанесення знеболювального крему або ін'єкція в основу освіти), а потім за допомогою вольфрамової нитки, яка є робочим органом апарату, одним рухом видаляються родимки, папіломи і бородавки. Відсутність крові і набряку дає можливість пацієнту повернутися до дому відразу після маніпуляції. Після видалення шкірного новоутворення необхідно провести гістологічне дослідження
Підготовка. Період після процедури: спеціальна підготовка до процедури не проводиться. Проте, не рекомендується проводити видалення бородавок, папілом і родимок в період менструації. В період загоєння необхідно виключити контакт з водою. Кірочка, що сформувалася після видалення бородавок, родимок, папілом, відпадає самостійно через 7 днів