Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Радіохвильове видалення новоутворень шкіри / слизових оболонок

         У клініці естетичної медицини «Грація» одним з методів видалення проблемних новоутворень шкіри і слизових оболонок є метод радіохвильової хірургії. У Європі та США використання радіохвильового ножа є методом вибору при хірургічному лікуванні проблемних новоутворень шкіри. Використання радіохвильового ножа має безліч безперечних переваг і забезпечує найкращий результат.
Механізм дії: товщина розрізу, проведеного радіохвильовим ножем, не перевищує товщини декількох клітин людського організму. Це означає, що при використанні радіохвильового ножа здорова тканина практично не пошкоджується, а відновлення і загоєння рани проходить набагато швидше. Больові відчуття, набряк, почервоніння, кровоточивість при використанні радіохвильового ножа мінімальні. Велике значення має і час операції - чим довше триває операція, тим більша травматизація тканин, тим гірше рана загоюється. При використанні радіохвильового ножа час операції значно скорочується.
Хід процедури: тривалість процедури залежить від розміру та кількості новоутворень і в середньому становить близько 10 хвилин. Попередньо проводиться місцева анестезія (нанесення знеболювального крему або ін'єкція в основу освіти), а потім за допомогою вольфрамової нитки, яка є робочим органом апарату, одним рухом видаляються родимки, папіломи і бородавки. Відсутність крові і набряку дає можливість пацієнту повернутися до дому відразу після маніпуляції. Після видалення шкірного новоутворення необхідно провести гістологічне дослідження
Підготовка. Період після процедури: спеціальна підготовка до процедури не проводиться. Проте, не рекомендується проводити видалення бородавок, папілом і родимок в період менструації. В період загоєння необхідно виключити контакт з водою. Кірочка, що сформувалася після видалення бородавок, родимок, папілом, відпадає самостійно через 7 днів