Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Безопераційне радіохвильове ліпомоделювання

Безопераційне радіохвильове ліпомоделювання - сучасна апаратна методика по боротьбі з локальними жировими відкладеннями і целюлітом. Завдяки спеціально розробленій системі впливу радіохвильового випромінювання на підшкірний жир, дана методика забезпечує виражений ефект вже після першої процедури (зменшення розміру талії до 2,5 см). Безопераційне радіохвильове ліпомоделювання представлено вперше на Західній Україні в центрі естетичної медицини «Грація».

Механізм дії: суть безопераційного радіохвильового ліпомоделювання полягає у звільненні контрольованої енергії радіохвиль. Коли радіохвилі проходять через жирову тканину, яка володіє найбільшим опором, вивільняється велика кількість теплової енергії. Під дією енергії тепла, жир розріджується і поступово виводиться з організму через лімфатичну систему. Крім того, під дією радіохвильового випромінювання, відбувається оновлення і зміцнення сполучнотканинного каркаса, що покращує контури тіла. Під час процедури, завдяки спеціальній системі, поверхня шкіри постійно охолоджується (до -5 С °  - 10 С ° ) і залишається неушкодженою.

Хід процедури: процедура безопераційного радіохвильового ліпомоделювання не вимагає спеціальної підготовки. Тривалість її залежить від області корекції та індивідуальних особливостей Вашого тіла. Для проведення процедури лікар використовує спеціальну головку - електрод, поступово опрацьовуючи всю область корекції. Під час процедури Ви відчуваєте холод на поверхні шкіри, і тепло, яке поступово переходить в жар - глибоко під шкірою. Саме відчуття жару, незважаючи на дискомфорт, який воно створює, є критерієм ефективної роботи апарату. Пацієнт постійно контактує з лікарем. Дану методику необхідно комбінувати з процедурою апаратного лімфодренажу. Максимальний результат досягається після проходження курсу лікування, який складається з 10-14 процедур. Інтервал між процедурами складає близько 7 днів.

Період після процедури: після процедури Ви повертаєтеся до звичного для Вас ритму життя.
 

Безоперационное липомоделирование область талии до Безоперационное липомоделирование области талии после 10 процедур Безоперационное липомоделирование области живота до Безоперационное липомоделирование область живота после курса из 8 процедур

 

 
Безоперационное липомоделирование до
Безоперационное липомоделирование после 10 процедур + коррекция диеты