Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Фракційний радіохвильовий термоліфтинг

          Вперше в Україні, в центрі естетичної медицини «Грація», представлена методика фракційного радіохвильового термоліфтингу. Фракційний радіохвильовий термоліфтинг шкіри обличчя - це нова методика, що поєднує в собі принцип фракційної дії лазера «Fraxel» і радіохвильової енергії апарату «Termage».
Механізм дії: поєднання двох вищенаведених характеристик дозволяє досягнути приголомшливих результатів в омолодженні шкіри. Апарат використовується разом з індивідуальними для кожного пацієнта насадками. Ці насадки являють собою блок мікроголок-електродів, розташованих на певній відстані одна від одної. Занурюючись в шкіру, електроди передають енергію радіохвиль безпосередньо в її глибокі шари - адже саме тут проходять основні процеси відновлення шкіри. Зона впливу електрода-голки називається мікротермальною зоною. Енергія радіохвиль викликає перебудову вже існуючих і стимулює синтез нових волокон колагену і еластину в мікротермальній зоні. Реорганізація колагену і еластину відбувається протягом 4-6 тижнів, тому повторна процедура проводиться через 2 місяці. Для максимального відновлення шкіри необхідний курс з 4-ох процедур. Як результат, шкіра стає більш пружною, еластичною, гладкою і молодою.
Хід процедури: процедура починається через 25 хвилин після нанесення знеболюючого крему. Після обробки шкіри антисептиком лікар-фахівець починає опрацьовувати зону корекції. При цьому Ви відчуваєте поколювання, що можна порівняти з укусом комахи (у людей з низьким і середнім порогом больової чутливості). Найбільш неприємні відчуття можуть виникати в перехідній зоні росту волосся, в області вилиць, над верхньою губою. Тривалість процедури близько 30 хвилин. Після процедури, в залежності від обраного Вами пакета послуг, проводиться комплекс процедур, що заспокоюють шкіру.
Період після процедури: в день маніпуляції слід утриматися від нанесення макіяжу, фізичних навантажень, перебування на яскравому сонці. Протягом першої доби після процедури зберігається помірна гіперемія (почервоніння) і набряк шкіри. У пацієнтів з чутливою шкірою може спостерігатися  лущення шкіри (як після сонячного опіку), протягом 4-5 днів. На наступний день Ви повертаєтеся до звичного для Вас способу життя. Для рівномірного відновлення структури шкіри необхідно пройти омолоджуючий курс з чотирьох процедур. Максимальний ефект спостерігається  через 6 місяців після першої процедури, коли відновлюється до 70% колагену.
         Більш детальну інформацію Ви зможете отримати на консультації у лікаря-спеціаліста нашої клініки.