Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше
Унікальна естетична процедура в «Грації»!
2017-08-22

  Мікроігольчата редермалізація спрямована на омолодження і оновлення шкіри тіла. Завдяки мікроігольчатій терапії Ви можете позбутися стрій (розтяжок), повернути еластичність Вашої шкіри (після схуднення або пологів). Процедура проводиться за допомогою Perfoskin Complex.

Детальніше
SPA-вода «Україночка» з меланином
2017-07-18

Національний SPA-продукт

Детальніше

Радіохвильовий вакуумний кріоліполізу

Радіохвильовий вакуумний кріоліполіз - апаратна методика нового покоління для корекції фігури, догляду за шкірою тіла і лікування целюліту. З одного боку, використання даної методики дозволяє домогтися відновлення й омолодження шкіри всього тіла, а з іншого - забезпечити зменшення кількості жирових відкладень і проявів целюліту.

Механізм дії: дана методика проводиться в два етапи. Перший етап - омолодження шкіри тіла. Він заснований на поєднанні дії вакууму і радіохвильового випромінювання. Вакуумне захоплення формує шкірну складку (принцип роботи LPG - масажу), яка в свою чергу обробляється паралельно розташованими RF-електродами (принцип дії радіоліфтінга). Як результат - відбувається стимуляція синтезу колагену і еластину в глибоких шарах шкіри. Шкіра стає більш щільною, еластичною, а її поверхня частково вирівнюється.
Другий етап заснований на спільному впливі радіохвильового випромінювання на підшкірні жирові структури і низької температури - на поверхню шкіри. Як результат - відбувається ліполіз і зменшення жирових відкладень з вирівнюванням контурів тіла і без перегріву поверхні шкіри.

Хід процедури: перед процедурою Ви розміщуєтесь на кушетці. Лікар, використовуючи насадку для омолодження шкіри, обробляє зону корекції. При цьому поступово збільшується сила вакууму. Під час даного етапу процедури характерні відчуття від легкого пощипування до сильних щипків шкіри. У пацієнтів з низьким порогом больової чутливості при підвищенні сили вакууму можуть виникати больові відчуття. При проведенні другого етапу лікування лікар використовує насадку для кріоліполіза для поступової рівномірної обробки зони корекції. Для другого етапу характерне відчуття холоду на поверхні шкіри, і тепла, поступово переходить у жар - в більш глибоких шарах.

Період після процедури: після процедури Ви повертаєтеся до повсякденного ритму життя. В результаті процедури, у пацієнтів з підвищеною ламкістю судин, можлива поява синців і точкових крововиливів в шкіру. Перші добу може зберігатися гіперемія шкіри, що свідчить про хорошу ефективності процедури. Можливо, Вам доведеться відмовитися від короткого одягу на період 5-7 днів після процедури.