Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Плазмоліфтинг

         По праву, методики засновані на використанні власних ресурсів організму, вважаються найперспективнішими у сучасній медицині. Однією з таких методик є плазмоліфтинг. Плазмоліфтинг – безопераційне омолодження обличчя, в основі якого лежить використання власної плазми людини.

Плазмоліфтинг забезпечує:
1) Розгладження зморшок шкіри;
2) Покращення еластичності та зволоженості шкіри;
3) Підтяжку шкіри та покращення контуру обличчя;
4) Покращення кольору шкіри;

Плазмоліфтинг дуже ефективний для покращення стану волосся:
1) Усунення тьмяного кольору;
2) Лікування випадіння волосся;
3) Лікування посічених кінчиків волосся;
4) Лікування лупи;

В лікувальних цілях плазмоліфтинг використовується для:
1) Лікування рубців;
2) Лікування вугрового сипу;
3) Лікування рубців постакне;

         Тривалість процедури плазмоліфтингу становить близько години. Повторна процедура проводиться через 7-10 днів. Курс лікування та омолодження включає 2-4  процедури.

 

Плазмоліфтинг

 

Плазмоліфтинг — це універсальна, безопераційна біотехнологія, це інноваційний спосіб омолодження, який заснований на використанні прихованих резервів організму та повністю виключає будь-які реакції відторгнення, тому що склад для ін'єкції готується з плазми крові самого пацієнта без інших речовин.

 

На чому заснований метод плазмоліфтингу?

 

В основі методики плазмоліфтингу лежить застосування збагаченої тромбоцитами власної плазми пацієнта. Ін'єкції цієї плазми активізують ріст фібробластів, які в свою чергу синтезують колаген та еластин, а також гіалуронову кислоту.

 

Механізм дії плазмоліфтингу

 

З віком кількість фібробластів та їх активність неминуче знижується, відповідно і колагену стає менше. Як наслідок, шкіра втрачає еластичність, пружність, провисає, з'являються зморшки та інші ознаки старіння. Плазма, збагачена тромбоцитами, які містять фактори росту фібробластів, ініціюють клітинний розподіл і регенерацію будь-якої сполучної тканини.

У багатій тромбоцитами плазмі містяться: тромбоцитарний фактор росту (PDGF – Platelet  Derived Growth Factor), трансформуючий фактор росту (TGF – бета Transforming Growth Factor), фактор росту ендотелію судин (VEGF – Vascular Endothelial Growth Factor) і фактор росту епітелію (EGF Epidermal Growth Factor).

 В клініці «Грація» PRP технологія «I-Stem» збільшує концентрацію тромбоцитів від 200 тис. / мкл у нормі до 1,200 тис. / мкл. Саме така плазма здатна форсувати всі процеси в клітинах, які життєво важливі для початку термінового «ремонту», тобто, швидкої регенерації тканин. У деяких інститутах краси, не обладнаних спеціальним устаткуванням, пропонуються ін'єкції звичайної центрифугованої плазми крові під виглядом PRP. Ефективність такого «плазмоліфтингу» дорівнює нулю.

 

Як проходить отримання PRP - плазми?

 

Для отримання PRP - плазми з вени пацієнта береться кров, яка поміщається в особливі пробірки,  потім в спеціальну центрифугу, де відбувається відділення плазми з тромбоцитами від червоних клітин крові. У процесі декількох етапів центрифугування відділяється частина плазми із збільшеною кількістю тромбоцитів.

 

Як відбувається процедура плазмоліфтингу?

 

Збагачена тромбоцитами плазма вводиться за допомогою внутрішньошкірних ін'єкцій по типу мезотерапії. Мільйони тромбоцитів, введені в шкіру, активуються і, вступивши в реакцію з фібрином, вибудовують в шкірі каркас з біологічно активних фібринових ланцюгів. Паралельно фактори росту активують фібробласти, які, в свою чергу, стимулюють синтез нового колагену, еластину, гіалуронової кислоти та утворення нових кровоносних судин. Зморшки розгладжуються, вирівнюється колір обличчя, поліпшуються його контури, шкіра набуває пружність і юне сяйво.

 

Важливо знати, що процедура плазмоліфтингу -  технологія, яка не має ніякого відношення до терапії стовбуровими клітинами. Це зовсім інший метод.

 

Кому показаний плазмоліфтинг?

 

Ін'єкції адресовані пацієнтам з шкірою будь-якого типу, віку і статі. Показаннями для курсу процедур плазмоліфтинга є зниження пружності шкіри, втрата нею тонусу, зморшки, нездоровий, тьмяний колір обличчя. Плазмоліфтинг допоможе поліпшити якість шкіри при фотостарінні та різкому зниженні ваги. В результаті відбувається природне омолодження шкіри, поліпшується її еластичність і колір, розгладжуються зморшки, сповільнюється процес старіння шкіри. Хороші результати приносить також лікування збагаченою плазмою діабетичних, трофічних ран, а також ран, що не загоюються.

 

Як швидко настає ефект після процедури?

 

Ефект омолодження відзначається вже після першої процедури. Людям з вираженими симптомами старіння шкіри потрібний курс з трьох процедур. Ефект плазмоліфтингу є кумулятивним, тобто він посилюється від процедури до процедури.

 

Чи можливе застосування плазмоліфтинга для лікування захворювань волосся?

 

Так, звичайно! Адже вже після першої процедури сповільнюється випадіння волосся, процес відмирання волосяних цибулин зупиняється. Після кількох сеансів нормалізується робота сальних залоз. Зменшується себорея (лупа), волосся більше не зтоншуються, відновлюється його структура і діаметр. Залежно від клінічної картини для лікування облисіння і випадання волосся потрібно від двох до десяти процедур.

 

Як часто необхідно проводити процедуру плазмоліфтингу?

 

Залежно від стану шкіри необхідно не менше трьох процедур з інтервалом один раз на 3-4 тижні, щоб мати ефект від 1 до 3 років, залежно від віку.

 

На яких ділянках шкіри можливий плазмоліфтинг?

 

Область ін'єкцій: обличчя, шия, декольте, груди і руки, а також живіт, сідниці, внутрішні поверхні стегон.

 

Чи можлива комбінація плазмоліфтинга з іншими процедурами?

 

Плазмоліфтинг можна поєднувати з такими естетичними процедурами як лазерне омолодження, термоліфтинг, гіалуронопластика, радіохвильові технології та нитковий ліфтинг. Всі ці процедури підсилюють ефект омолодження.

 

Процедури плазмоліфтинга допомагають шкірі «згадати» весну життя і, використовуючи свої резерви, почати «перепрограмування» процесів на молодий, біологічно активний функціональний рівень.

         Використання власних можливостей організму відкривають майбутнє сучасної медицини. Плазмоліфтинг – абсолютно природній, безпечний і дуже ефективний метод. Плазмоліфтинг – косметологія майбутнього.
 

До  После До После До После