Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Контурна та об'ємна пластика

         Втрата нашими тканинами об’єму, є одним з основних проявів віку. Контурна та об'ємна пластика за допомогою препаратів на основі гіалуронової кислоти - безпечний і надійний спосіб відновлення втраченого об’єму, омолодження структури шкіри.
Принцип дії: гіалуронова кислота - це біополімер, який здатний зв'язувати велику кількість води. Вона присутня в усіх живих організмах, її склад і структура не володіють видоспецифічністю. У найбільшій кількості гіалуронова кислота міститься в дермальному шарі шкіри. З віком вміст гіалуронової кислоти в тканинах зменшується, знижується гідратація (насиченість вологою) шкіри, з'являються зморшки і складки. Введення препаратів на основі модифікованої гіалуронової кислоти не тільки маскує зморшки і складки, а й призводить до омолодження шкіри проблемних зон.
Хід процедури: перед початком процедури Ваш лікар визначить, куди і яким способом необхідно вводити препарат для досягнення найкращого результату. За 25 хвилин до процедури на шкіру наноситься знеболювальний крем. Після обробки області корекції антисептиком, лікар починає введення препарату. Ви відчуваєте легке поколювання в області ін'єкції, порівнянне з укусом комахи. Тривалість процедури - 15-25 хвилин. Оскільки процедура пов'язана з пошкодженням шкіри, вона проводиться в спеціально обладнаному приміщенні, яке відповідає всім вимогам асептики і антисептики. Результат видно відразу після маніпуляції. Перші кілька днів препарат притягує до себе воду з навколишніх тканин і ефект корекції посилюється.
Період після процедури: після процедури Ви відразу повертаєтеся до нормального ритму життя. Перші кілька годин після введення препарату можливе помірне почервоніння в області ін'єкції. Препарат, що знаходиться в тканинах поступово розсмоктується – біодеградує. Біодеградація препарату відбувається поступово протягом 6-9 місяців. Виражена мімічна активність м'язів в області корекції прискорює цей процес. У подальшому рекомендується виключити сильні фізичні навантаження і дію високих температур.
Препарат діє м'яко, усуваючи лише ознаки старіння шкіри, але не змінює характерних рис Вашого обличчя. Ви виглядаєте більш відпочилими, а Ваша шкіра стає молодшою і більш свіжою.

Детальну інформацію Ви можете отримати безпосередньо на консультації в нашій клініці.

Restylanе
         І зі зморшками, і зі складками можна впоратися за допомогою Restylane. Кожен пацієнт має своє уявлення про красу і про те, як він (вона) хоче виглядати. Застосування препаратів Restylane дозволяє отримати дійсно бажаний результат. Кожна процедура може бути проведена з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Завдяки застосуванню Restylane пацієнт має можливість контролювати те, як він виглядає. Результат від процедур зберігається досить довго, але не постійно - і це дуже зручно, оскільки анатомія обличчя з часом змінюється. Процедури із застосуванням препарату Restylane не вимагають великих затрат часу, а відновлювальний період після них - мінімальний. Результати можна спостерігати відразу після процедури.

Restylanе Рerlane
         Restylane Perlane використовується для корекції глибоких зморшок і складок (таких як носогубні). Даний засіб також може ефективно використовуватися для поліпшення контуру обличчя (наприклад, в області щік і бровей).
Показання: глибокі зморшки і складки, помірні чи невеликі дефекти контуру обличчя. Місце ін'єкції: глибокий шар дерми або верхній шар підшкірної жирової клітковини.

Restylanе toch
         Призначений для корекції самих тонких поверхневих зморшок (таких як «гусячі лапки» у кутках очей або зморшки навколо губ). Маленький розмір частинок гелю (500,000 в 1 мл) забезпечує їх фіксацію в поверхневому шарі. Корекція періорбітальних і пероральних зморшок.

Restylanе vital
         Омолоджуюча процедура препаратом RESTYLANE Vital сприяє відновленню біологічного стану молодої шкіри. Зниження вмісту гіалуронової кислоти в дермі призводить не тільки до зниження здатності зв'язувати та утримувати вологу, а й ініціює дегенеративні процеси. Завдяки властивості гіалуронової кислоти утримувати воду, препарат забезпечує тривалу гідратацію дерми. Внаслідок цього відбувається відновлення тургору і щільності шкіри, поліпшення трофіки та активності клітин, посилення метаболізму, видалення вільних радикалів і нормалізація "тканинного дихання" шкіри.

Restylane SubQ ™
         Для поліпшення контуру обличчя і відновлення об’єму. Restylane SubQ призначений для додавання тканинам додаткового об'єму і поліпшення за рахунок цього контурів особи. Restylane SubQ створений з використанням запатентованої технології NASHA ™ і призначений для збільшення обсягу тканин і поліпшення контуру обличчя. Процедура ідеальна для пацієнтів з невиразними або асиметричними рисами обличчя, а також для тих, хто хоче уникнути хірургічної підтяжки обличчя або установки постійних імплантів