Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней
2017-08-22

Унікальна естетична процедура в «Грації»!

Мікроігольчата редермалізація спрямована на омолодження і оновлення шкіри тіла. Завдяки мікроігольчатій терапії Ви можете позбутися стрій (розтяжок), повернути еластичність Вашої шкіри (після схуднення або пологів). Процедура проводиться за допомогою Perfoskin Complex.

Покази до застосування даної послуги:

   - Омолодження та оновлення шкіри тіла. Підвищення тургору і еластичності шкіри, в тому числі після пологів або схуднення. Боротьба з ознаками фото- і хроностаріння. Поліпшення мікроциркуляції, зволоження та регенерація шкіри.

   -  Усунення дефектів шкіри. Усунення або зменшення вираженості стрій (розтяжок), рубців, в тому числі постакне. Розгладження дрібних та великих зморшок. Усунення пігментації шкіри (зони шиї, декольте, руки)

   -  Вплив мікроігольчатої терапії. Стимуляція природного вироблення колагену і еластину. Поліпшення проникнення активних інгредієнтів. Прискорення процесів регенерації шкіри.

   -  Дія активних інгредиєнтів. Гіалуронова кислота чудово зволожує, попереджує втрату вологи і підвищує еластичність шкіри. Янтарна кислота прискорює обмінні процеси в клітинах шкіри і має антиоксидантні властивості.

Мікроігольчата редермалізація - це мікроінвазивна естетична процедура для інтенсивного оновлення і омолодження шкіри тіла.

Переваги процедури:

 •    Ефективність - видимі результати вже за 2-3 процедури
 •    Універсальність - рішення цілого ряду естетичних проблем шкіри тіла.
 •    Фізіологічність - запуск природних процесів омолодження шкіри.
 •    Безпека - використовуються тільки одноразові і стерильні матеріали


Зона шиї і декольте. Приділяючи увагу догляду за обличчям, жінки часто забувають, що шкіра в зоні шиї та декольте не менш тонка і делікатна та  також потребує належного догляду. До того ж, це відкрита ділянка тіла, яка страждає від дії прямих сонячних променів, що згодом проявляється у вигляді характерних ознак фотостаріння в цій зоні.

Мікроігольчатая редермалізація шкіри шиї та декольте забезпечить:  Усунення ознак фотостаріння, в тому числі гіперпігментації, зменшення вираженості вертикальних і горизонтальних зморшок, підвищення тонусу і зволоження шкіри.

Руки. Шкіра кистей рук підпадає під вплив багатьох факторів - побутова хімія, сонячне випромінювання, вітер і холод. Тож не дивно, що саме ця зона часто видає вік жінки. Зморшки, пігментні плями, вени і сухожилля, що виступают, - видимі ознаки старіння шкіри рук. Мікроігольчатая редермалізація шкіри кистей рук забезпечить:  Зволоження шкіри, зменшення пігментації, розгладження зморшок, підвищення еластичності шкіри.

Живіт. Надмірна вага, вагітність призводять до перерозтягнення та обвисання шкіри живота. Зміни гормонального фону, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя призводять до того, що з часом шкіра в цій області виглядає все менш привабливо. До того ж, саме тут часто можна побачити рубці після перенесених хірургічних операцій. Мікроігольчатая редермалізація шкіри живота забезпечить: Усунення в'ялості шкіри, зменшення вираженості розтяжок, рубців (в тому числі й післяопераційних), підвищення еластичності та тонусу шкіри.

Ноги і сідниці: З віком ця зона зазнає значних змін. Недостатні фізичні навантаження, переїдання, гормональні порушення призводять до накопичення зайвого жиру. Шкіра розтягується, втрачає свою еластичність і обвисає, утворюються розтяжки. Роздуті жирові клітини значно ускладнюють мікроциркуляцію і лімфовідтікання, що є однією з причин розвитку целюліту.

Мікроігольчатая редермалізація шкіри ніг і сідниць забезпечить:

 • Підвищення тонусу і еластичності шкіри, зменшення вираженості розтяжок, проявів целюліту (в комплексній терапії), підтягнута і гладка шкіра.
 • Процедура мікроігольчатої редермалізації може бути поєднана з апаратними та ін'єкційними методиками.
 • Унікальна процедура омолодження і природного відновлення шкіри об'єднує переваги класичного мікронідлінга з відновлювальним ефектом редермалізації.

Показаннями для проведення даної процедури є:

 • Знижений тонус і еластичність шкіри

 • Стрії

 • Рубці, в тому числі й постакне

 • Гіперпігментація різного походження

 • Дрібні та великі зморшки