Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше

Кругова підтяжка

          Проблема старіючого обличчя полягає у тому, що його тканини з часом опускаються під дією земного тяжіння. Замолоду, за рахунок своїх еластичних властивостей, шкіра і підлеглі тканини чинять супротив цій силі, але потім ...
         Тканини людини поступово втрачають свою еластичність і пружність в силу цілого ряду причин. До них відносяться спадкові чинники, індивідуальні особливості обміну речовин, наявність шкідливих звичок та супутніх захворювань, стиль щоденного догляду за шкірою і режим ультрафіолетового опромінення, стреси, коливання ваги і т.д.
         Ознаками старіючого обличчя є провисання щок, порушення контуру чіткого овалу обличчя, поява глибоких носо-губних складок і зморшок «маріонетки», зглаженість кута між шиєю і нижньою щелепою. Все це в поєднанні з важкими верхніми і нижніми повіками робить вираз обличчя людини втомленим і похмурим.
Для глибшого розуміння суті процесу старіння обличчя необхідно знати наступне:
1) З віком змінюється не тільки шкіра, але і мімічні м'язи, жирова, сполучна та кісткова тканини.
2) Природні контури обличчя утворюють елементи лицьового скелету, мімічні м'язи, жирова і сполучна тканина, які тісно пов'язані між собою і зі шкірою.
3) Ступінь зміни тканин різна на різних рівнях.
4) З віком тканини втрачають не тільки еластичність, але й об’єм.
         Суть хірургічної корекції вікових змін обличчя полягає в поверненні тканин, що опустилися на місце і видаленні надлишків шкіри виникли в результаті її перерозтягнення. Всі операції спрямовані на це можна поділити на 2 основні групи.
1) однопланова підтяжка нижніх 2/3 обличчя. У цьому випадку звільняються і висікаються надлишки тільки шкіри. Розташовані під нею структури збираються і підтягуються за допомогою спеціальних швів. Дана операція має велику кількість варіантів, серед яких є  міні-фейсліфтінговий методик.
2) двухплановая підтяжка нижніх 2/3 обличчя. У цьому випадку окремо звільняються і висікаються надлишки шкіри, окремо звільняються, перерозподіляються і висікаються надлишки підшкірних структур.
Який же вид операції краще?
Вибір методики операції визначається лише індивідуальними особливостями пацієнта, а значить називати якусь з них більш ефективною та правильною некоректно.
Як проходить сама операція?
Операція триває близько 3-4 годин. Проводиться в спеціально обладнаній операційній з системою подачі стерильного повітря. Виконується під загальним наркозом. Тривалість перебування в стаціонарі 4-5днів. В післяопераційному періоді регулярно виконуються перев'язки, догляд за раною. Шви знімаються на 7-10 день після операції.

Коли оцінюється остаточний результат?
Остаточний результат операції можна оцінювати через 3-4 тижні, після повного нівелювання післяопераційного набряку. Більшість пацієнтів може виходити на роботу через 2 тижні. Якщо ви берете участь в серйозних суспільних заходах, то краще приступити до них через 4-8 тижнів.
Чи можна комбеніровать фейсліфтінг з іншими операціями?
В залежності від індивідуальних особливостей пацієнта, хірургічну підтяжку нижніх 2/3 обличчя можна комбінувати з ліпосакцією області підборіддя, блефаропластикою, ендоскопічною підтяжкою верхньої 1/3 особи.
Чи помітний рубець після операції?
Після операції залишається малопомітний рубчик по передньому краю вуха, і в волосистої частини голови.
На скільки стійкий ефект фейсліфтінга?
На жаль чітко передбачити це не можливо. Можна лише з упевненістю сказати, що через 10 років ви будете виглядати краще, ніж якщо би не оперувалися взагалі.