Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Кругова підтяжка

          Проблема старіючого обличчя полягає у тому, що його тканини з часом опускаються під дією земного тяжіння. Замолоду, за рахунок своїх еластичних властивостей, шкіра і підлеглі тканини чинять супротив цій силі, але потім ...
         Тканини людини поступово втрачають свою еластичність і пружність в силу цілого ряду причин. До них відносяться спадкові чинники, індивідуальні особливості обміну речовин, наявність шкідливих звичок та супутніх захворювань, стиль щоденного догляду за шкірою і режим ультрафіолетового опромінення, стреси, коливання ваги і т.д.
         Ознаками старіючого обличчя є провисання щок, порушення контуру чіткого овалу обличчя, поява глибоких носо-губних складок і зморшок «маріонетки», зглаженість кута між шиєю і нижньою щелепою. Все це в поєднанні з важкими верхніми і нижніми повіками робить вираз обличчя людини втомленим і похмурим.
Для глибшого розуміння суті процесу старіння обличчя необхідно знати наступне:
1) З віком змінюється не тільки шкіра, але і мімічні м'язи, жирова, сполучна та кісткова тканини.
2) Природні контури обличчя утворюють елементи лицьового скелету, мімічні м'язи, жирова і сполучна тканина, які тісно пов'язані між собою і зі шкірою.
3) Ступінь зміни тканин різна на різних рівнях.
4) З віком тканини втрачають не тільки еластичність, але й об’єм.
         Суть хірургічної корекції вікових змін обличчя полягає в поверненні тканин, що опустилися на місце і видаленні надлишків шкіри виникли в результаті її перерозтягнення. Всі операції спрямовані на це можна поділити на 2 основні групи.
1) однопланова підтяжка нижніх 2/3 обличчя. У цьому випадку звільняються і висікаються надлишки тільки шкіри. Розташовані під нею структури збираються і підтягуються за допомогою спеціальних швів. Дана операція має велику кількість варіантів, серед яких є  міні-фейсліфтінговий методик.
2) двухплановая підтяжка нижніх 2/3 обличчя. У цьому випадку окремо звільняються і висікаються надлишки шкіри, окремо звільняються, перерозподіляються і висікаються надлишки підшкірних структур.
Який же вид операції краще?
Вибір методики операції визначається лише індивідуальними особливостями пацієнта, а значить називати якусь з них більш ефективною та правильною некоректно.
Як проходить сама операція?
Операція триває близько 3-4 годин. Проводиться в спеціально обладнаній операційній з системою подачі стерильного повітря. Виконується під загальним наркозом. Тривалість перебування в стаціонарі 4-5днів. В післяопераційному періоді регулярно виконуються перев'язки, догляд за раною. Шви знімаються на 7-10 день після операції.

Коли оцінюється остаточний результат?
Остаточний результат операції можна оцінювати через 3-4 тижні, після повного нівелювання післяопераційного набряку. Більшість пацієнтів може виходити на роботу через 2 тижні. Якщо ви берете участь в серйозних суспільних заходах, то краще приступити до них через 4-8 тижнів.
Чи можна комбеніровать фейсліфтінг з іншими операціями?
В залежності від індивідуальних особливостей пацієнта, хірургічну підтяжку нижніх 2/3 обличчя можна комбінувати з ліпосакцією області підборіддя, блефаропластикою, ендоскопічною підтяжкою верхньої 1/3 особи.
Чи помітний рубець після операції?
Після операції залишається малопомітний рубчик по передньому краю вуха, і в волосистої частини голови.
На скільки стійкий ефект фейсліфтінга?
На жаль чітко передбачити це не можливо. Можна лише з упевненістю сказати, що через 10 років ви будете виглядати краще, ніж якщо би не оперувалися взагалі.