Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Блефаропластика

         Очі - дзеркало душі. Напевно перше, на що ми звертаємо увагу при зустрічі з людиною, це його погляд. Саме вираз очей говорить нам про настрій, переживання та емоції його володаря. Коли у людини все гаразд, коли вона  здорова, бадьора, весела і молода, то її очі горять. Хвороба, втома, переживання роблять погляд важким. Чому так виходить?
         Вираз нашого погляду формується поєднанням вигляду структур безпосередньо очного яблука (склера, блиск рогівки, зіниця, колір райдужки) і виду оточуючих очне яблуко м'яких тканин. Сюди відносяться нижня і верхня повіки, контур вилиці, положення брови.
         Напруга, пов'язана з важкою розумовою та фізичною працею виснажує тканини навколо очей. Як результат - шкіра, і підлеглі структури опускаються - це створює вираз втоми.
         Після гарного відпочинку м'які тканини відновлюються і підтягуються - погляд стає відпочилим, а його володар виглядає більш здоровим і привітним.
         Проте, так відбувається замолоду. З віком змінюється стан самої шкіри і тканин розташованих під нею. Втрачається еластичність, зменшується кількість колагену і еластину, зменшується вміст рідини. Тканини стають нездатні протистояти силі земного тяжіння,  так,  як вони це робили в молоді роки. Таким чином шкіра повік, вилиці, брів трохи опускається і займає нове положення. Отримуємо ефект зовнішності втомленої і сумної людини. Такий стан не проходить навіть після самого повноцінного відпочинку. Так відбувається в період від 30 до 40 років. Далі ситуація посилюється. Крім зміщення шкіри вниз з'являються мішки під і над очима, чіткіше проступає склулова (вилична) кістка, з’являються глибокі зморшки.
          Чим же може допомогти пластична хірургія. Для корекції вікових змін погляду існує операція, яка називається блефаропластика. Суть операції полягає у видаленні надлишків шкіри, надлишків жирової тканини (яка візуально сприймається як мішки під і над очима), зміцненні структур верхніх і нижніх повік. В результаті блефаропластики поліпшується контури повік, піднімається зовнішній кут ока, погляд стає більш легкий, відкритий, молодий.
Існує два основних метода виконання цієї операції - відкритий і закритий. Відкритий спосіб пов'язаний з утворенням малопомітного рубця прихованого віями нижньої повіки і природними складками верхньої повіки. Саме цей спосіб дозволяє прибрати надлишок шкіри і розгладити контур повіки. 
         Чому рубець в цій області малопомітний? Справа в тому що шкіра в області повіки найтонша на всьому тілі, має прекрасне кровообіг і завдяки цьому дуже швидко відновлюється. Все це, з точки зору хірургії, утворює ідеальні умови загоєння рани. Щось схоже можна спостерігати на шкірі дитини, яка дуже швидко і добре заживає.
         Другий спосіб - транскон'юнктівальна блефаропластика. Розріз виконується по внутрішній поверхні повіки і абсолютно не помітний. Даний спосіб дозволяє прибрати тільки надлишки внутрішньо орбітального жиру і коригує тільки мішки під очима. Надлишки шкіри даним способом прибрати неможливо. Саме тому даний вид операції найчастіше використовується у пацієнтів віком від 30 до 40 років з хорошим станом шкіри.
         Кілька слів про саму операцію. Операція триває від 20 хвилин до години. Може проводиться як під місцевою так і під загальною анестезією. Строки перебування в стаціонарі можуть бути скорочені до однієї доби при високій дисциплінованості та відповідальності пацієнта. Шви знімаються на 3-4 добу. Для післяопераційного періоду характерний виражений набряк області повік, який досягає максимуму на 3-4 добу і повністю проходить до 7-ої доби в переважній більшості випадків.