Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Блефаропластика

         Очі - дзеркало душі. Напевно перше, на що ми звертаємо увагу при зустрічі з людиною, це його погляд. Саме вираз очей говорить нам про настрій, переживання та емоції його володаря. Коли у людини все гаразд, коли вона  здорова, бадьора, весела і молода, то її очі горять. Хвороба, втома, переживання роблять погляд важким. Чому так виходить?
         Вираз нашого погляду формується поєднанням вигляду структур безпосередньо очного яблука (склера, блиск рогівки, зіниця, колір райдужки) і виду оточуючих очне яблуко м'яких тканин. Сюди відносяться нижня і верхня повіки, контур вилиці, положення брови.
         Напруга, пов'язана з важкою розумовою та фізичною працею виснажує тканини навколо очей. Як результат - шкіра, і підлеглі структури опускаються - це створює вираз втоми.
         Після гарного відпочинку м'які тканини відновлюються і підтягуються - погляд стає відпочилим, а його володар виглядає більш здоровим і привітним.
         Проте, так відбувається замолоду. З віком змінюється стан самої шкіри і тканин розташованих під нею. Втрачається еластичність, зменшується кількість колагену і еластину, зменшується вміст рідини. Тканини стають нездатні протистояти силі земного тяжіння,  так,  як вони це робили в молоді роки. Таким чином шкіра повік, вилиці, брів трохи опускається і займає нове положення. Отримуємо ефект зовнішності втомленої і сумної людини. Такий стан не проходить навіть після самого повноцінного відпочинку. Так відбувається в період від 30 до 40 років. Далі ситуація посилюється. Крім зміщення шкіри вниз з'являються мішки під і над очима, чіткіше проступає склулова (вилична) кістка, з’являються глибокі зморшки.
          Чим же може допомогти пластична хірургія. Для корекції вікових змін погляду існує операція, яка називається блефаропластика. Суть операції полягає у видаленні надлишків шкіри, надлишків жирової тканини (яка візуально сприймається як мішки під і над очима), зміцненні структур верхніх і нижніх повік. В результаті блефаропластики поліпшується контури повік, піднімається зовнішній кут ока, погляд стає більш легкий, відкритий, молодий.
Існує два основних метода виконання цієї операції - відкритий і закритий. Відкритий спосіб пов'язаний з утворенням малопомітного рубця прихованого віями нижньої повіки і природними складками верхньої повіки. Саме цей спосіб дозволяє прибрати надлишок шкіри і розгладити контур повіки. 
         Чому рубець в цій області малопомітний? Справа в тому що шкіра в області повіки найтонша на всьому тілі, має прекрасне кровообіг і завдяки цьому дуже швидко відновлюється. Все це, з точки зору хірургії, утворює ідеальні умови загоєння рани. Щось схоже можна спостерігати на шкірі дитини, яка дуже швидко і добре заживає.
         Другий спосіб - транскон'юнктівальна блефаропластика. Розріз виконується по внутрішній поверхні повіки і абсолютно не помітний. Даний спосіб дозволяє прибрати тільки надлишки внутрішньо орбітального жиру і коригує тільки мішки під очима. Надлишки шкіри даним способом прибрати неможливо. Саме тому даний вид операції найчастіше використовується у пацієнтів віком від 30 до 40 років з хорошим станом шкіри.
         Кілька слів про саму операцію. Операція триває від 20 хвилин до години. Може проводиться як під місцевою так і під загальною анестезією. Строки перебування в стаціонарі можуть бути скорочені до однієї доби при високій дисциплінованості та відповідальності пацієнта. Шви знімаються на 3-4 добу. Для післяопераційного періоду характерний виражений набряк області повік, який досягає максимуму на 3-4 добу і повністю проходить до 7-ої доби в переважній більшості випадків.