Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Фахівці «Грації» 27-28 травня взяли участь у всеукраїнському фестивалі «Аніма»
2017-05-30

В перший день зі своїми докладами виступили лікар-подолог Центу Олена Галімова та пластичний хірург Юрій Фундюр.

  Основний тезис лікаря-подолога Олени Галімової звучав так: «Здорова стопа – основа здорового тіла» . І усі присутні переконалися в цьому. Вона розповіла та наглядно продемонструвала, чому саме стопа вважається фундаментом нашого тіла. Про деформації стопи як основні проблеми сучасної жінки, про те, як підібрати правильно взуття, як берегтися від мозолів та натоптишів, як правильно слідкувати за нігтями, чого неможна робити, коли слід звернутися до подолога – про це та про багато іншого йшлося на лекції.

   Чесно,  відкрито та просто про сучасну естетичну медицину розповідав пластичний хірург Юрій Фундюр. Він розвіяв міфи про штучність сучасної косметології  та відповів на головні питання, які турбують кожну жінку: 

Прагнеш виглядати молодою, але лякає штучна краса? Цікавишся естетичною медициною, але не знаєш, що підійде саме тобі?  Хочеш дізнатися яка межа між косметологією та пластичною хірургією? Відповіді на всі ці та багато інших запитань знайшли чарівні слухачі лекції 27 травня на фестивалі «Аніма».

  У неділю, 28 травня, Наталя Бочарова розповідала про новинки медицини та фізіології. Доповідь була про останні досягнення в області боротьби зі старінням організму. 

Науково розроблені принципи харчування для профілактики хвороб цивілізації (хвороба Альцгеймера, діабет 2-го типу, онкозахворювання, серцево-судинні захворювання). Продемонструвала «тарілку довгожителя» та  «вбивців на нашій тарілці».  А на заключення була проведена дегустація зелених соків холодного віджиму, вичавлених із свіжих овочів на очах у присутніх прямо в залі.

   «Старість може бути різною. За те, щоби вона була успішною, активною, в ясному розумі боряться учені, лікарі, геронтологи, дієтологи всього світу. І в цьому напрямку уже зроблено дуже багато. Нобелівська премія в області медицини і фізіологіі 2016 присуджена за пояснення і доказ аутофагії (здатності самоочищатися) клітини. Потрібно лише створити певні умови. Потрібно лише знати, що їсти для того, щоб продовжити молодість тіла, мозку, шкіри, серця....І потрібно знати, що категорично не можна вживати в їжу. Я буду використовувати будь-яку можливість і площадку для того, щоб донести це українцям. Нація має бути здоровою. Для цього потрібні знання і бажання», - говорить дієтолог «Грації».

 А в кінці фестивалю приємним сюрпризом став подарунок від «Грації» - набір для очищення організму Grace Detox. Щасливою володаркою стала  пані Наталя.