Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней
Фахівці «Грації» 27-28 травня взяли участь у всеукраїнському фестивалі «Аніма»
2017-05-30

В перший день зі своїми докладами виступили лікар-подолог Центу Олена Галімова та пластичний хірург Юрій Фундюр.

  Основний тезис лікаря-подолога Олени Галімової звучав так: «Здорова стопа – основа здорового тіла» . І усі присутні переконалися в цьому. Вона розповіла та наглядно продемонструвала, чому саме стопа вважається фундаментом нашого тіла. Про деформації стопи як основні проблеми сучасної жінки, про те, як підібрати правильно взуття, як берегтися від мозолів та натоптишів, як правильно слідкувати за нігтями, чого неможна робити, коли слід звернутися до подолога – про це та про багато іншого йшлося на лекції.

   Чесно,  відкрито та просто про сучасну естетичну медицину розповідав пластичний хірург Юрій Фундюр. Він розвіяв міфи про штучність сучасної косметології  та відповів на головні питання, які турбують кожну жінку: 

Прагнеш виглядати молодою, але лякає штучна краса? Цікавишся естетичною медициною, але не знаєш, що підійде саме тобі?  Хочеш дізнатися яка межа між косметологією та пластичною хірургією? Відповіді на всі ці та багато інших запитань знайшли чарівні слухачі лекції 27 травня на фестивалі «Аніма».

  У неділю, 28 травня, Наталя Бочарова розповідала про новинки медицини та фізіології. Доповідь була про останні досягнення в області боротьби зі старінням організму. 

Науково розроблені принципи харчування для профілактики хвороб цивілізації (хвороба Альцгеймера, діабет 2-го типу, онкозахворювання, серцево-судинні захворювання). Продемонструвала «тарілку довгожителя» та  «вбивців на нашій тарілці».  А на заключення була проведена дегустація зелених соків холодного віджиму, вичавлених із свіжих овочів на очах у присутніх прямо в залі.

   «Старість може бути різною. За те, щоби вона була успішною, активною, в ясному розумі боряться учені, лікарі, геронтологи, дієтологи всього світу. І в цьому напрямку уже зроблено дуже багато. Нобелівська премія в області медицини і фізіологіі 2016 присуджена за пояснення і доказ аутофагії (здатності самоочищатися) клітини. Потрібно лише створити певні умови. Потрібно лише знати, що їсти для того, щоб продовжити молодість тіла, мозку, шкіри, серця....І потрібно знати, що категорично не можна вживати в їжу. Я буду використовувати будь-яку можливість і площадку для того, щоб донести це українцям. Нація має бути здоровою. Для цього потрібні знання і бажання», - говорить дієтолог «Грації».

 А в кінці фестивалю приємним сюрпризом став подарунок від «Грації» - набір для очищення організму Grace Detox. Щасливою володаркою стала  пані Наталя.