Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

  10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. Фіналом даного фестивалю став конкурс краси "Міс Майбутнє України. Незалишені", який пройшов на одній з прекраснійших площ нашого міста на площі Філармонії. Його  учасницями стали 14 дівчаток-сиріт з 11 міст України, які перебувають в інтернатах та дитячих будинках  нашої країни. Центр естетичної медицини "Грація" виступив одним із спонсорів даного заходу. Кожна з учасниць отримала подарунок, а переможниця фестивалю, яка зачарувала всіх не тільки своєю красою, а ще й добрим серцем, отримала особливий індивідуальний подарунок від «Грації».

  Цей день став особливим для багатьох дітей нашої країни. Ми надзвичайно раді, що мали можливість стати частинкою цього чудового дійства таподарувати дівчаткам позитивні емоції.