Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
Тестова новина
2019-01-02

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  - 

Подробней
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

 Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

 

Переваги і недоліки Elos епіляції

 Елос – це сучасна епіляція з видалення небажаного волосся шляхом застосування оптичної енергії світла і двополюсних радіочастот. В ній поєднані характерні риси лазерної, електро - і фото процедур, які виконують кваліфіковані фахівці. Як показує практика, завдяки радіочастотного дії, у елос епіляції набагато менше недоліків, ніж у інших видів. Які плюси? 

·  Елос епіляція дозволяє видаляти волосся будь-якого кольору (руді, темні, світлі, сиве), структури (тонкі, товсті, пушкове) на типах шкіри. Винятків немає.

·  Завдяки точковому впливу апарату елос епіляції, видаляється кожен окремий волосся.

·  Спостерігається стимуляція природної вироблення колагену і еластину, тому шкіра після сеансу стає більш м'якою, пружною і еластичною.

·  Процедура проводиться на будь-якій ділянці тіла: обличчі, спині, грудях, руках, ногах, в зоні бікіні.

·  Потужність лазерного впливу у процедурі елос менше, тому реально уникнути опіків, почервоніння, рубців і втрати пігменту шкіри.

Як підготуватися до процедури по видаленню волосся


Підготовка до елос епіляції необхідна, щоб процедура справила максимальний ефект. Призначивши дату у майстра, за місяць до цього дня потрібно перестати вищипувати або виривати волосся. Дозволяється тільки бритва, адже так не порушується природний ріст і не пошкоджуються фолікули. За два тижні до елос епіляції не відвідуйте солярії або пляжі з пекучим сонцем. Сильний загар підвищує ризик появи гіперпігментації. Якщо ви хочете прибрати небажану рослинність на обличчі, то за місяць перед елос процедурою не можна робити лазерну епіляцію і хімічний пілінг на цій ділянці. 
Виключено нанесення кремів, масел і знеболюючих гелів клієнта в день відвідування майстра. За добу до процедури пройтися бритвою на підготовлюваний ділянці шкіри, щоб довжина волосся для елос епіляції не перевищувала 1 мм. Якщо ви часто страждаєте від герпетичних висипань, то необхідно за кілька днів до походу до майстра почати прийом противірусних препаратів. Після елос епіляції продовжувати приймати ще пару днів. 

 

   Протипокази

·  Небезпечно під час вагітності.

·  В період грудного вигодовування.

·  При підвищеному тиску, частих кризах.

·  При червоному вовчаку.

·  У випадках використання кардіостимулятора.

·  При онкологічному захворюванні.

·  Шкірні хвороби – екзема, псоріаз, нейродерміт, а так само будь-які грибкові, вірусні або бактеріальні види.

·  Металеві імплантанти або пірсинг на передбачуваній ділянці шкіри.

·  При епілепсії.

·  Декомпенсація цукрового діабету.

·  Якщо у вас захворювання органів малого тазу або молочних залоз – вам протипоказана елос епіляція в області бікіні і пахв.