Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
Тестова новина
2019-01-02

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  - 

Подробней
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней
ELOS-омолодження
2017-10-03

  Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження. ELOS-омолодження - на сьогоднішній день є самою щадною методикою омолодження, яка дозволяє обробляти не тільки світлу, але і дуже засмаглу шкіру. Процедура безболісна, не викликає неприємних відчуттів і не вимагає тривалого реабілітаційного періоду. Навіть після одного сеансу видно позитивні зміни, а регулярні процедури дають якісний і довгостроковий результат. Після курсу ELOS-омолодження (3-5 сеансів) пацієнти набувають сяючу, чисту і пружну шкіру. Шкіра і тканини стають еластичними, підтягнутими, зволоженими. Нормалізуються обмінні процеси. Усувається причина виникнення зморшок. Після процедури ЕЛОС омолодження збільшується еластичність шкіри, вирівнюється колір і текстура, зменшується глибина зморшок, скорочуються пори, особа набуває однорідний, здоровий колір. Пацієнти, що пройшли курс ЕЛОС омолодження, виглядають на 10-15 років молодше.

  Назва технології ELOS означає електро-оптичне суміщення (суміщення IPL /   інфрачервоне світло і RF енергії). Активне охолодження оброблюваної поверхні допомагає уникнути перегрівання верхнього шару шкіри, тим самим побічні ефекти зводяться до мінімуму. Процедура спрямована на стимулювання і формування власного тілесного колагену і еластину в сполучної тканини, а також лікування від пігментних і судинних ушкоджень. Завдяки унікальній технології ELOS вся енергія повністю потрапляє в сосочковий шар, минаючи поверхневий. Процедура абсолютно безболісна, не вимагає анестезії, не викликає почервоніння і опіків. Процедура, звичайно, не дає ефекту хірургічної підтяжки обличчя, але вона дозволить надовго відсунути момент звернення до хірурга.

Омолодження шкіри проводиться відразу в декількох напрямках:
- Досягнення ефекту натягу та підвищення пружності, ліфтингу;
- Позбавлення від видимих ​​судинних дефектів і почервоніння шкіри;
- Видалення пігментації будь-якого походження;
- Кінцевий результат: сяюча, чиста і пружна шкіра.

  Системи апаратної корекції дефектів освітлюють шкіру, згладжують нерівності, пігментацію, нормалізують рудуваті й коричневі знебарвлені ділянки, згладжують зморшки та текстурні нерівності, зменшують пори і надають шкірі велику пружність і еластичність. Апарати повертають шкірі її відбивну здатність, як в молоді роки. Часто пацієнти, котрі пройшли лікування кажуть: "Після лікування шкіра стала набагато більш світлою, як ніби всередині стоїть прожектор". 

Проведення процедури
Процедура комфортно переноситися і не вимагає анестезії, не викликає почервоніння і опіків (пацієнти відразу можуть повертатися до своїх повсякденних справах). На очищену шкіру наноситься спеціально розроблений гель з маслом Алое. Він забезпечує глибоке зволоження шкіри та вирівнювання її тону. До поверхні шкіри підноситься аплікатор з щадним температурним режимом, відбувається спалах (у цей момент ви можете відчути легке поколювання). Таким чином, сантиметр за сантиметром обробляється вся поверхня шкіри. Апарат дозволяє контролювати основні параметри світла, температуру, що визначають ефективність впливу. Параметри імпульсу підбираються індивідуально для кожного пацієнта, залежно від стану шкіри і розв'язуваної естетичної проблеми. Завдяки індивідуальному підходу технологія ELOS дозволяє вирішувати відразу кілька проблем. Процедура омолодження особи триває в середньому близько 45 хвилин. Необхідно 3-5 процедур з періодичністю раз на 3-4 тижні. Проміжок між процедурами в 3 тижні дуже важливий, для того щоб процес запалення шкіри завершився, і приніс необхідні результати, нову порцію власного колагену і еластину. Після 2 -3 процедур власного колагену і еластину 1-го типу буде достатньо для того, щоб здобути нове обличчя.

Результати лікування
Результати лікування тисяч пацієнтів не тільки в Україні, але і по всьому світу говорять самі за себе:
- Зморшки - поліпшення в середньому на 65%
- Еритема і телеенгіекстазія - поліпшення на 50-75%.
- Дисхромія або гіперпігментація - поліпшення на 50-75%.
- Старіння шкіри обличчя - поліпшення на 50-75%.
- Старіння шкіри рук, шиї, грудей і тіла - поліпшення на 50-75%.
- Зменшення розміру пір - поліпшення на 50-60%.
- Вирівнювання текстурних нерівностей - поліпшення на 50-60%.
- Лікування закупорки вен і знебарвлення в області нижньої повіки - поліпшення на 40-50%.
- Лікування рубців акне та інших пост-запальних дефектів - поліпшення на 40-50%.
- Термінове лікування пост-хірургічних або пост-травматичних рубців - поліпшення на 40-50%.