Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше
Унікальна естетична процедура в «Грації»!
2017-08-22

  Мікроігольчата редермалізація спрямована на омолодження і оновлення шкіри тіла. Завдяки мікроігольчатій терапії Ви можете позбутися стрій (розтяжок), повернути еластичність Вашої шкіри (після схуднення або пологів). Процедура проводиться за допомогою Perfoskin Complex.

Детальніше
SPA-вода «Україночка» з меланином
2017-07-18

Національний SPA-продукт

Детальніше

«Мезороллер» або мікроголкова мезотерапія

Процедура «Мезороллер» або мікроголкова мезотерапія - це метод введення мезопрепаратів в глибокі шари шкіри за допомогою спеціального приладу. Мезороллер - є одним з новітніх приладів на косметичному ринку і інтерес до нього зростає з кожним днем. Він являє собою валик з великою кількістю мікроголок з високоякісної сталі. В основі методу «Мезороллер» закладений принцип мезотерапії, яка використовується вже більше 50 років. Мікроголкова мезотерапія є гарною альтернативою класичній мезотерапії та іншим методам апаратного впливу на шкіру.

Механізм дії: мезороллер впливає на шкіру за рахунок двох факторів:
• найтонші мікроголки короткочасно проколюють шкіру, чим викликають активацію процесів відновлення і стимулюють вироблення власного колагену.
• утворені мікроканали сприяють кращому проникненню терапевтичних сироваток та коктейлів через епідермальний бар'єр - в глибокі шари шкіри.
Клінічні дослідження показали, що  проникнення сироваток в глибокі шари шкіри збільшується в 1000 разів при використанні Мезороллера.

Хід процедури: перед початком процедури Ваш лікар визначить вид мезопрепарата, який необхідний Вашій шкірі. За 25 хвилин до проведення процедури на область корекції наноситься знеболювальний крем. Після обробки місця проведення процедури антисептиком, лікар починає використовувати мезороллер. Під час процедури характерно відчуття легкого поколювання, порівнянного з укусом комара. Тривалість процедури 15-20 хвилин. Оскільки процедура пов'язана з пошкодженням шкіри, вона проводиться в спеціально обладнаному приміщенні, яке відповідає всім правилам асептики і антисептики. Естетичний ефект від процедури розвивається поступово і досягає максимуму тільки після проходження повного курсу лікування. Курс лікування включає в себе 5-8 процедур з інтервалом між процедурами в 7 днів.

Після процедури: необхідно захищати шкіру від ультрафіолетових променів протягом усього курсу лікування. Необхідно уникати прямих сонячних променів, відмовитися від відвідування солярію і використовувати денний сонцезахисний крем з SPF 40 або 50. Необхідно утриматися від проведення будь-яких видів епіляції протягом 48 годин після останньої процедури.
За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців нашої клініки

Показання до застосування мікроголкової мезотерапії: порушення тонусу і регенерації шкіри, лікування рубців, рубців постакне, пігментації, зниження вироблення колагену, ознаки фото - і хроностаріння шкіри обличчя, шиї, декольте, рук та ін.

До протипоказів відносяться: підвищена чутливість шкіри, герпетичні висипання, порушення цілісності шкірного покриву, виражений купероз, акне в стадії загострення, порушення згортання крові, недостатня швидкість загоєння шкіри, злоякісні новоутворення шкіри, екзема, псоріаз, важкий ступінь сонячного кератозу, активне утворення родинок (невусів) і бородавок.
 

Приклади впливу мікроголкова мезотерапія

 

Постакне ДО

Постакне ПІСЛЯ

Рубець ДО

Рубець ПІСЛЯ

Рубець ДО

Рубець ПІСЛЯ

Ролик живіт ДО

Ролик живіт ПІСЛЯ

Рубець ДО

Рубець ПІСЛЯ