Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Процедура мезотерапії:

Мезотерпія – науково обґрунтована медична методика, що направлена на виправлення косметологічних недоліків шкіри  та забезпечує ефективний догляд за шкірою обличчя та тіла. Процедура сприяє покращенню обмінних процесів клітин,  виведенню надлишків рідини завдяки дії введених в шкіру або підшкірний шар лікарських речовин та вітамінів. Мезотерапія вважається однією з самих ефективних процедур зволоження, живлення та відновлення шкіри обличчя та тіла.
Механізм дії: за допомогою внутрішньошкірних та підшкірних ін’єкцій забезпечується транспорт лікувальних речовин на глибину 0.5-6мм. Проникнення діючих речовин мезопрепарату на дану глибину не можливе при зовнішньому застосуванні. Мезопрепарати, що вводяться, містять у собі усі необхідні вітаміни, мінерали, біологічно активні речовини і забезпечують максимальну активацію власних відновних процесів шкіри та підшкірних шарів.
Хід процедури: перед початком процедури Ваш лікар визначить якою методикою і який мезопрепарат (мезококтейль) необхідно вводити  для досягнення найкращого ефекту. За 25 хвилин до початку процедури на шкіру наноситься знеболююча мазь. Після обробки зони корекції антисептиком, лікар починає введення препарату. Ви можете відчувати легке поколювання під час ін’єкції, що можна порівняти з укусом комахи. Тривалість процедури 20-25 хвилин. Оскільки процедура пов’язана з пошкодженням шкіри, вона виконується в спеціально обладнаному приміщені, що відповідає всім нормам асептики і антисептики. Естетичний ефект від введення препарату розвивається поступово, по мірі відновлювання тканини. Тривалість ефекту залежить від стану шкіри, області корекції, техніки введення, факторів життя (заняття спортом, вплив сонячного випромінювання, паління та інші шкідливі звички).

Період після процедури: одразу після процедури Ви повертаєтесь до звичного ритму життя. В день проведення процедури слід відмовитись від використання косметики, утримуватись від фізичних навантажень, відвідування бані, сауни, перебування на палючому сонці.
Вперше у Чернівцях, саме в нашій клініці, використовуються препарати торгової марки «Guna», виробництва - Італія. Дані препарати, завдяки високому ступеню очищення та вражаючим терапевтичним якостям відносяться до найкращих мезопрепаратів у світі.

Guna-collagen: стимуляція метаболізму сполучної тканини. Даний препарат стимулює синтез власного колагену в шкірі. Естетичний ефект - зменшення зморшок, зменшення проявів целюліту, підвищення еластичності шкіри
Made: комплексний препарат на основі компонентів рослинного, мінерального і тваринного походжння для ревіталізації обличчя, шиї, ділянки декольте та рук. Складові препарату забезпечують антиоксидантну, регенеруючу, метаболічну, протизапальну дію.   Естетичний ефект – підвищення пружності шкіри, зменшення зморшок, покращення кольору обличчя.
Omeoformula 1: оптимально збалансований препарат для лікування і профілактики локального ожиріння. Препарат вміщує стимулятори клітинного метаболізму та гідролізу жирів, стимулятори тканинного тонусу, що активують  ліполіз, обмін речовин, зменшують  гіпертрофію жирових клітин.
Omeoformula 2: препарат ідеально підходить для лікування і профілактики целюліту. В структуру препарату входять 24 компонента, які впливають на клітинний метаболізм, гідроліз жирів, стимулюють мікроциркуляцію, сприяють виведенню зайвої рідини.
Omeoformula 3: збалансований препарат з ліфтинговим і тонізуючим ефектом. Під дією препарату відбувається стимуляція обміну речовин, активується утворення колагену, еластину, підвищується тонус тканин, покращується трофіка.
MD Tissue: препарат призупиняє фізіологічне старіння і діє в якості бар'єру проти вільних радикалів. Забезпечує зволоження, підтяжку шкіри, підвищує тонус шкіри  та попереджує появу зморшок. До складу входить колаген, вітамін С, магній, вітамін В6, В2, В1.
MD Matrix: препарат розроблений спеціально для покращення контуру тіла. Основний інгридієнт препарату – колаген, що підтримує, відновлює сполучну тканину та колагенові волокна шкіри та підшкірних шарів.