Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
Тестова новина
2019-01-02

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  - 

Подробней
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней

Підтяжка грудей

Мастопексія (підтяжка грудей) - хірургічна операція, спрямована на усунення обвисання і відновлення природної форми грудей.

З віком змінюється і форма грудей, і її розмір, але швидкість і тяжкість змін залежить від багатьох причин. Втрата еластичності шкіри, зниження ваги, а особливо вагітність і годування призводить до ряду естетичних дефектів: шкіра на грудях розтягується, соски опускаються, загальний об’єм молочної залози після лактації зменшується, на шкірі з’являються розтяжки, внаслідок цього груди втрачають свій естетичний вигляд.

Показання до проведення операції

- Обвисання грудей

- Надлишок шкіри через розтягнення під час лактації

- Розтягнення зв'язкового апарату молочної залози під час лактації

- Втрата об’єму і пружності в результаті заміщення залозистої тканини жировою

- Розтяжки на шкірі молочних залоз

Хід операції

Хід операції і обрана техніка підтяжки грудей залежать від бажаного результату і ступеня птозу молочних залоз (опущення сосків).

Анестезія

У більшості випадків підтяжка грудей проводиться під загальним наркозом.

Тривалість

Тривалість мастопексії зазвичай становить не більше 2,5 годин.

Стаціонар

від 3-х годин до доби.

Перед операцією

За тиждень необхідно припинити прийом алкоголю і препаратів що розріджують корв (аспірин, гормони і т.д.). Напередодні слід утриматися від ситної вечері, за 5-6 годин до операції не можна нічого їсти і пити.

Реабілітація

Після мастопексії необхідне носіння спеціального компресійного бюстгальтера протягом 1-2 місяців.  Перший час необхідно спати на спині, щоб уникнути тиску на груди.

Шви знімаються на 5-7 день.

Синці та набряки зійдуть протягом тижня і остаточно протягом місяця. Необхідно обмежити фізичні навантаження, заняття спортом, особливо плаванням, тривале перебування на сонці, користування солярієм, сауною протягом 4-6 місяців. Сексуальної активності слід уникати протягом 2-х тижнів. Приблизно через тиждень можна повернутися до роботи.