Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней

Підтяжка грудей

Мастопексія (підтяжка грудей) - хірургічна операція, спрямована на усунення обвисання і відновлення природної форми грудей.

З віком змінюється і форма грудей, і її розмір, але швидкість і тяжкість змін залежить від багатьох причин. Втрата еластичності шкіри, зниження ваги, а особливо вагітність і годування призводить до ряду естетичних дефектів: шкіра на грудях розтягується, соски опускаються, загальний об’єм молочної залози після лактації зменшується, на шкірі з’являються розтяжки, внаслідок цього груди втрачають свій естетичний вигляд.

Показання до проведення операції

- Обвисання грудей

- Надлишок шкіри через розтягнення під час лактації

- Розтягнення зв'язкового апарату молочної залози під час лактації

- Втрата об’єму і пружності в результаті заміщення залозистої тканини жировою

- Розтяжки на шкірі молочних залоз

Хід операції

Хід операції і обрана техніка підтяжки грудей залежать від бажаного результату і ступеня птозу молочних залоз (опущення сосків).

Анестезія

У більшості випадків підтяжка грудей проводиться під загальним наркозом.

Тривалість

Тривалість мастопексії зазвичай становить не більше 2,5 годин.

Стаціонар

від 3-х годин до доби.

Перед операцією

За тиждень необхідно припинити прийом алкоголю і препаратів що розріджують корв (аспірин, гормони і т.д.). Напередодні слід утриматися від ситної вечері, за 5-6 годин до операції не можна нічого їсти і пити.

Реабілітація

Після мастопексії необхідне носіння спеціального компресійного бюстгальтера протягом 1-2 місяців.  Перший час необхідно спати на спині, щоб уникнути тиску на груди.

Шви знімаються на 5-7 день.

Синці та набряки зійдуть протягом тижня і остаточно протягом місяця. Необхідно обмежити фізичні навантаження, заняття спортом, особливо плаванням, тривале перебування на сонці, користування солярієм, сауною протягом 4-6 місяців. Сексуальної активності слід уникати протягом 2-х тижнів. Приблизно через тиждень можна повернутися до роботи.