Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней

Збільшення грудей, збільшуюча маммопластика або ендопротезування молочних залоз - це хірургічна операція, спрямована на збільшення розміру грудей, а також зміну форми грудей з використанням імплантатів.

Показання до операції

- малі розміри молочних залоз (мікромастія, гіпоплазія);

- асиметрія (молочні залози різних розмірів);

- зменшенні обсягу залоз в наслідок зниження ваги або вигодовування грудьми (постлактаційна інволюція);

- вікова інволюція молочних залоз;

Хід операції

Розрізи роблять в непомітному області, щоб мінімізувати видимі рубці. Оперативний доступ найбільш часто виконується по лініях підгрудних складок, можлива імплантація через пахвовий доступ, а також периареолярний - розріз шкіри проводиться на межі ареоли та шкіри. Вибір розрізу залежить від типу імплантанта, ступеня збільшення, ваших уподобань і реальних анатомічних можливостей.

Збільшення жіночих грудей полягає в імплантації ендопротезів за молочні залози  або ще глибше за великі грудні м'язи. Спосіб імплантації визначається хірургом індивідуально для кожної пацієнтки.

Анестезія

Збільшення грудей робиться під загальним наркозом.

Тривалість

В середньому 1-1,5 години.

Стаціонар

Протягом доби, але за бажанням пацієнта спостереження в післяопераційній палаті можна скоротити до 5-6 годин. Першу добу необхідно дотримуватися постільного режиму.

Перед операцією

Проводиться ретельне медичне обстеження, що дозволяє звести до мінімуму всі можливі ризики. За тиждень до передбачуваної операції по збільшенню грудей необхідно припинити прийом алкоголю і препаратів, що розріджують кров (аспірин, гормони і т.д.)

Реабілітація

Протягом 1-2 місяців необхідно носити спеціальну компресійну білизну.

Шви знімаються на 10-11 добу. Синці та набряки пройдуть протягом тижня, остаточні набряки спадуть протягом місяця. Рубці після збільшення грудей після закінчення 6 місяців стають майже непомітними.

Необхідно обмежити фізичні навантаження, заняття спортом, особливо плаванням, тривале перебування на сонці, користування солярієм, сауною протягом 4-6 місяців. Час повернення до роботи варіюється в залежності від пацієнта і виду діяльності.