Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Апаратний лімфодренаж або пресотерапія

Пресотерапія - це не тільки один з найбільш ефективних і безболісних методів боротьби із зайвою вагою і целюлітом, а й релаксуюча процедура, що сприяє зняттю втоми і нервового напруження. Це аналог механічного масажу, який здійснюється за допомогою стиснутого повітря, що подається в спеціальний костюм: довгі рукавички (для рук), довгі чоботи (для ніг), широкий пояс (для живота, стегон).
Механізм дії: пресотерапія впливає на тіло методом «вижимаючого масажу», який виконується не вручну, а за допомогою спеціальної апаратури і пневмокостюма. У зв'язку з перепадом тиску в манжетах костюма, який дозує комп'ютер, посилюється кровообіг і відбувається відтік лімфи. Нормалізація лімфовідтоку забезпечує виведення надлишкової рідини, стимулюючий вплив на процеси обміну речовин в тканинах, регулює водний баланс, має позитивний вплив на роботу венозної системи.
Хід процедури: ви розташовуєтеся на кушетці, а обслуговуючий персонал допомагає Вам одягнути манжети пневмокостюма: для живота і стегон - це широкий пояс, для ніг і рук - довгі «чоботи» і «рукави». Від апарату в камери манжетів надходить стисле повітря, послідовно масажуючи обрану ділянку тіла в напрямку від периферії до центру. Тиск повітря в пневмокостюмі знаходиться під контролем комп'ютера.
Період після процедури: процедура переноситься комфортно. Відразу після процедури Ви повертаєтеся до звичного для Вас способу життя.