Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Апаратний лімфодренаж або пресотерапія

Пресотерапія - це не тільки один з найбільш ефективних і безболісних методів боротьби із зайвою вагою і целюлітом, а й релаксуюча процедура, що сприяє зняттю втоми і нервового напруження. Це аналог механічного масажу, який здійснюється за допомогою стиснутого повітря, що подається в спеціальний костюм: довгі рукавички (для рук), довгі чоботи (для ніг), широкий пояс (для живота, стегон).
Механізм дії: пресотерапія впливає на тіло методом «вижимаючого масажу», який виконується не вручну, а за допомогою спеціальної апаратури і пневмокостюма. У зв'язку з перепадом тиску в манжетах костюма, який дозує комп'ютер, посилюється кровообіг і відбувається відтік лімфи. Нормалізація лімфовідтоку забезпечує виведення надлишкової рідини, стимулюючий вплив на процеси обміну речовин в тканинах, регулює водний баланс, має позитивний вплив на роботу венозної системи.
Хід процедури: ви розташовуєтеся на кушетці, а обслуговуючий персонал допомагає Вам одягнути манжети пневмокостюма: для живота і стегон - це широкий пояс, для ніг і рук - довгі «чоботи» і «рукави». Від апарату в камери манжетів надходить стисле повітря, послідовно масажуючи обрану ділянку тіла в напрямку від периферії до центру. Тиск повітря в пневмокостюмі знаходиться під контролем комп'ютера.
Період після процедури: процедура переноситься комфортно. Відразу після процедури Ви повертаєтеся до звичного для Вас способу життя.