Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Наші партнери: Клініка естетичної і оперативної дерматології
(Берлін, Німеччина) Шведсько-Українська клініка «Angelholm»
(Чернівці, Україна)

Головна

 

        У давні часи Грації стежили за красою богині любові і привабливості Афродіти. Вони могли дарувати дівчатам красу. Сьогодні центр естетичної медицини "Грація" стежить за Вашою красою і здоров'ям, дарує Вам успіх.
         Якщо Ви хочете здивувати гостей на вечірці несподіваним перевтіленням, привести до гармонії свій зовнішній вигляд і внутрішній світ, попестити своє тіло і відчути душевний спокій, або просто постійно добре виглядати, Вам необхідно в "Грація". Фахівці центру естетичної медицини "Грація" запропонують Вам в повному обсязі дива перевтілення, порадують Вас своїм професійним підходом і якістю наданих послуг.

         Ви з головою зануритеся в світ спокою і гармонії, забувши про життєві негаразди, стреси, суєту і шум. Фахівцями «Грації» розроблено ефективні комплексні програми по догляду за обличчям і тілом. Для Вас: омолодження обличчя, шиї, зони декольте, корекція фігури, усунення проявів целюліту і надлишкових жирових відкладень. Досвідчені лікарі мануальні терапевти допоможуть Вашому тілу розслабитися. У «Грація» представлені найбільш ефективні методики оздоровлення, збалансованого харчування та косметологічного догляду. Ін'єкції краси в "Грація"-це кращі в світі препарати, спеціальні - стерильні умови проведення процедур, найсучасніші техніки. Такі методики як мезотерапія, біоревіталізація, Плазмоліфтінг - істотно поліпшать структуру вашої шкіри. Для тих, хто готовий змінюватися і бажає відчувати всю повноту здорового життя, «Грація» пропонує правильне харчування і турботу про тіло. Задоволення від здорової їжі - це стрункість без важких дієт, природна краса і молодість.

        У клініці "Грація" представлено і напрямок "пластична хірургія". Лікар пластичний - хірург надасть професійну консультацію та допоможе знайти відповіді на ваші запитання. Також, в "Грації", саме пластичний хірург проведе ін'єкції "Botox" ("Disport"), виконає контурну пластику, об'ємну пластику губ (Restylane, Juvederm).

         Досвідчений лікар-дієтолог проведе діагностику на сучасному апараті - біоімпедансном аналізаторі - і дасть поради щодо вашого загального стану. Кваліфікований лікар-дерматолог проведе цифрову діагностику функціонального стану шкіри і об'єктивно оцінить саме Ваші індивідуальні особливості. Це допоможе вибрати правильні методи догляду за шкірою, а в разі необхідності, і ефективного лікування. "Грація" стане точкою відліку вашого нового відчуття життя, початком змін на краще. Фахівці «Грації» проводять лазерну епіляцію зі спеціальною охолоджуючою системою, максимальним комфортом і тривалим ефектом. Ще багато іншого пропонує Вам центр естетичної медицини "Грація". Відвідайте та переконайтесь!
 

 

         Ультразвукова чистка обличчя – це метод апаратної косметології, що дозволяє ефективно очистити шкіру обличчя  та активізувати її обмінні процеси без порушення цілісності тканин та залишкового набряку.Внаслідок дії на шкіру обличчя високочастотних звукових коливань, відбувається очищення шкіри від поверхневих комедонів, закупорок сальних залоз та ороговілих клітин епідермісу. Високочастотні коливання створюють ефект мікромасажу, завдяки якому активується обмін речовин, посилюється утворення колагену і еластину.

Детальніше про косметологію....


 

         Для оперативної корекції вікових змін верхньої третини обличчя розроблено декілька операцій. На сьогоднішній день найбільш ефективною і безпечною з них є ендоскопічний фронтотемпоральний ліфтинг. Дана операція виконується за допомогою спеціального обладанання, що дозволяє знизити травматизацію  шкіри та площу рубця до мінімуму. Суть операції полягає в розправленні тканин чола на піднадкістному рівні, піднятті брів вище кісткового краю орбіти і наданню їм висхідного напрямку, що характерно для молодого обличчя. 

Детальніше про пластичну хірургію... 

         Найефективнішою процедурою в апаратній косметології  вважається фракційний фототермоліз, або фракційне лазерне омолодження. Саме успіхи цієї методики є візитною карткою провідних світових клінік естетичної медицини. Ефект даної процедури можна порівняти з ефектом від пластичної операції. Тепер фракційне лазерне омолодження доступно і в Чернівцях, в клініці естетичної медицини «Грація».

Детальніше про омолодження обличчя...

  

         Електронна дерматоскопія - найсучасніший метод диференціації новоутворень шкіри та ранньої діагностики раку шкіри. Даний метод діагностики дозволяє отримати збільшений у десятки разів фотознімок новоутворення шкіри найвищої якості. Достовірність дерматоскопічного дослідження становить практично 100%. Дерматоскопія дозволяє за лічені хвилини побачити зміни, що відбуваються в шкірі, поставити правильний або зняти помилковий діагноз. Дерматоскопія дає можливість уникнути проведення такого травматичного методу дослідження, як біопсія (гістологічне дослідження).

Детальніше про дерматологію...

 

         Вас чекають в центрі естетичної медицини "Грація", там, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують вам щастя перевтілення.
         Центр естетичної медицини «Грація» - Здоров'я, Краса, Успіх.

м. Чернівці, вул. 28 Червня, 25
тел. +38 0372 57-40-12
http://gracia-aesthetic.com
E-mail: gracia.aestetic@gmail.com


Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше