Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Інтимна пластика у чоловіків

Інтимні проблеми стосуються не лише жінок, а й чоловіків. 

Фімоз (звуження крайньої плоті), вкорочена вуздечка статевого члена, новоутворення в інтимних зонах спричиняють чимало проблем:
- заважають нормальному статевому життю;

- призводять до запальних процесів головки та крайньої плоті, надривів і травм вуздечки при статевому акті та навіть до передчасної еякуляції (сім'явиверження);

- стають головною причиною невпевненості у собі.

Інтимна пластика чоловічих статевих органів дозволяє вирішити усі ці проблеми. Найпопулярнішими є такі операції:

1 Обрізання крайньої плоті - кругове висічення крайньої плоті головки статевого члена.  Якщо крайня плоть є звуженою і головка не оголюється, то в такому випадку рекомендують робити цю операцію.

2 Препутціопластика дозволяє ліквідувати проблему звуження крайньої плоті без обрізання.

3 Пластика вуздечки дозволяє ліквідувати проблеми, пов'язані з короткою вуздечкою статевого члена - травми і надриви вуздечки, передчасну еякуляцію.

4 Збільшення головки статевого члена здійснюється за допомогою ін'єкцій препаратів гіалуронової кислоти, що дозволяє збільшити головку в об'ємі.

5  Видалення новоутворень інтимних зон - видалення бородавок та гострокінцевих кондилом в інтимній ділянці.

Всі операції проводяться під місцевою анестезією, не потребують госпіталізації та перебування у стаціонарі. А косметичний підхід лікаря до проведення операції забезпечує не тільки гарний функціональний результат, але й естетичний.