Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше
Унікальна естетична процедура в «Грації»!
2017-08-22

  Мікроігольчата редермалізація спрямована на омолодження і оновлення шкіри тіла. Завдяки мікроігольчатій терапії Ви можете позбутися стрій (розтяжок), повернути еластичність Вашої шкіри (після схуднення або пологів). Процедура проводиться за допомогою Perfoskin Complex.

Детальніше
SPA-вода «Україночка» з меланином
2017-07-18

Національний SPA-продукт

Детальніше

Ін'єкції препаратів "Botox", "Disport"

Відтепер процедура «Ботокс»/«Диспорт» стала ще доступнішою!

Ви можете зробити ін’єкцію «Ботокс» або «Диспорт», та розрахуватись трьома частинами! Отримуємо процедуру сьогодні, а розраховуємось за неї по можливості (та без переплат).

Все для зручності клієнта!

         Введення препаратів на основі ботулінічного токсину типу А (Botox, Disport) є методом вибору при лікуванні мімічних зморшок шкіри обличчя. Завдяки високій ефективності та низькій травматичності ін'єкція «ботокса» стала найпопулярнішою косметологічною процедурою. Безпека препаратів підтверджується величезною кількістю досліджень і десятиліттями успішного застосування в усьому світі.
Механізм дії препаратів: ранні зморшки на шкірі обличчя з'являються в місцях найбільш активної роботи мімічної мускулатури (область чола, міжбрів'я, «гусячих лапок»). Введення «ботокса» вибірково блокує нервові імпульси, що йдуть до мімічних м'язів обличчя, які беруть участь в утворенні найбільш помітних зморшок. Препарати на основі ботулінічного токсину вводяться в незначній кількості, безпосередньо до м'яза і не поширюються по всьому організму.
Хід процедури: перед початком процедури Ваш лікар визначить куди, і в якій кількості необхідно вводити препарат, для досягнення максимального результату. Безпосередньо перед ін'єкцією шкіра обробляється антисептиком, що не залишає слідів. Вам будуть виконані кілька ін'єкцій,  які більшість пацієнтів порівнюють з укусом комахи. Процедура триває приблизно 15 хвилин. Оскільки процедура пов'язана з пошкодженням шкіри, вона проводиться в спеціально обладнаному приміщенні, що відповідає високим стандартам асептики і антисептики.

Період після процедури: після процедури Ви повертаєтеся до нормального ритму життя. В день процедури рекомендується утриматися від активної міміки. Протягом 14 днів бажано виключити сильні фізичні навантаження, перебування на яскравому сонці, відвідування лазні та сауни.
Перші ознаки дії препарату можна спостерігати на 3-ій день. На 12-14 день можна оцінювати  остаточну картину. Саме в цей період призначається повторний візит до Вашого лікаря, на якому оцінюється результат і, при необхідності, проводиться додаткова корекція. Препарат діє від 3 до 6 місяців. Процедура проводиться 1-2 рази на рік.

         Препарат діє м'яко, усуваючи лише ознаки старіння шкіри - мімічні зморшки, але не змінює характерних рис Вашого обличчя. Обличчя не втрачає виразність, а Ви виглядаєте більш відпочивши ми та життєрадісними.

Покази до застосування: горизонтальні зморшки чола, вертикальні зморшки міжбрів'я, мімічні зморшки навколо очей «гусячі лапки», радіальні зморшки навколо губ, зморшки при наморщуванні носа - «bunny lines», вертикальні «тяжі» в області шиї - корекція провисання платізми.
Протипокази: непереносимість компонентів препарату, вагітність, лактація, запальні зміни шкіри в області ін'єкції, порушення згортання крові, новоутворення в області ін'єкції.