Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Ін'єкції препаратів "Botox", "Disport"

Відтепер процедура «Ботокс»/«Диспорт» стала ще доступнішою!

Ви можете зробити ін’єкцію «Ботокс» або «Диспорт», та розрахуватись трьома частинами! Отримуємо процедуру сьогодні, а розраховуємось за неї по можливості (та без переплат).

Все для зручності клієнта!

         Введення препаратів на основі ботулінічного токсину типу А (Botox, Disport) є методом вибору при лікуванні мімічних зморшок шкіри обличчя. Завдяки високій ефективності та низькій травматичності ін'єкція «ботокса» стала найпопулярнішою косметологічною процедурою. Безпека препаратів підтверджується величезною кількістю досліджень і десятиліттями успішного застосування в усьому світі.
Механізм дії препаратів: ранні зморшки на шкірі обличчя з'являються в місцях найбільш активної роботи мімічної мускулатури (область чола, міжбрів'я, «гусячих лапок»). Введення «ботокса» вибірково блокує нервові імпульси, що йдуть до мімічних м'язів обличчя, які беруть участь в утворенні найбільш помітних зморшок. Препарати на основі ботулінічного токсину вводяться в незначній кількості, безпосередньо до м'яза і не поширюються по всьому організму.
Хід процедури: перед початком процедури Ваш лікар визначить куди, і в якій кількості необхідно вводити препарат, для досягнення максимального результату. Безпосередньо перед ін'єкцією шкіра обробляється антисептиком, що не залишає слідів. Вам будуть виконані кілька ін'єкцій,  які більшість пацієнтів порівнюють з укусом комахи. Процедура триває приблизно 15 хвилин. Оскільки процедура пов'язана з пошкодженням шкіри, вона проводиться в спеціально обладнаному приміщенні, що відповідає високим стандартам асептики і антисептики.

Період після процедури: після процедури Ви повертаєтеся до нормального ритму життя. В день процедури рекомендується утриматися від активної міміки. Протягом 14 днів бажано виключити сильні фізичні навантаження, перебування на яскравому сонці, відвідування лазні та сауни.
Перші ознаки дії препарату можна спостерігати на 3-ій день. На 12-14 день можна оцінювати  остаточну картину. Саме в цей період призначається повторний візит до Вашого лікаря, на якому оцінюється результат і, при необхідності, проводиться додаткова корекція. Препарат діє від 3 до 6 місяців. Процедура проводиться 1-2 рази на рік.

         Препарат діє м'яко, усуваючи лише ознаки старіння шкіри - мімічні зморшки, але не змінює характерних рис Вашого обличчя. Обличчя не втрачає виразність, а Ви виглядаєте більш відпочивши ми та життєрадісними.

Покази до застосування: горизонтальні зморшки чола, вертикальні зморшки міжбрів'я, мімічні зморшки навколо очей «гусячі лапки», радіальні зморшки навколо губ, зморшки при наморщуванні носа - «bunny lines», вертикальні «тяжі» в області шиї - корекція провисання платізми.
Протипокази: непереносимість компонентів препарату, вагітність, лактація, запальні зміни шкіри в області ін'єкції, порушення згортання крові, новоутворення в області ін'єкції.