Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Лікування підвищеного потовиділення

                Гіпергідроз - це захворювання, що протікає з надлишковим, неконтрольованим потовиділенням.  Кількість поту, що виділяється за добу  у здорової людини, становить 500-1500мл. У людини, що страждає на гіпергідроз такий об’єм  поту може виділятися за годину.

                Люди, що страждають від гіпергідрозу, скаржаться на постійне інтенсивне безпричинне потовиділення в ділянці пахв, долонь або стоп. Особливо важким і неприємним для хворого та оточуючих є виділення поту з неприємним запахом (осмідроз). Причиною неприємного запаху є приєднання бактеріальної та грибкової флор.

               

Класичне лікування локального гіпергідрозу:

                Використання препаратів «Disport» та «Botox» вже стало класикою лікування локального гіпергідрозу. Дана процедура використовується протягом 10 років, і за цей час довела свою ефективність і безпеку. Лікування проявів локального гіпергідрозу за допомогою  «Disport» та «Botox» дозволяє швидко позбавитись проблеми підвищеного потовиділення в період весна-літо-осінь.

                Як працюють «Disport» та «Botox»?

                Препарати «Disport»,«Botox» блокують передачу нервового імпульсу до м’язового компоненту потової залози, запобігаючи тим самим виділення поту. Даний процес є зворотнім, і потовиділення повністю відновлюється через 6-8 місяців.

                Як проходить процедура?

                 Дана процедура абсолютно комфортна, завдяки використанню якісного місцевого знеболення.  Перед процедурою проводять спеціальний тест, що показує інтенсивність потовиділення в конкретній зоні. Завдяки такому тесту, лікар обирає індивідуальну для Вас схему введення препарату. Тривалість процедури 15-20 хв. Відразу після процедури, ви повертаєтеся до звичного для вас способу життя.

                Коли я зможу відчути результат?

                Перші прояви дії препарату спостерігається на 2-3 день. Остаточний результат оцінюється до кінця першого тижня. Протягом першого тижня не рекомендується відвідування лазні та сауни. Тривалість ефекту становить 6-9 місяців.

                Чи є якісь обмеження в післяпроцедурному періоді?

                Протягом 2 тижнів уникайте відвідини лазні та сауни.  

               

Фракційне радіохвильове лікування підвищеного потовиділення

                Новинка не тільки в нашій клініці, але і в Україні. Дана методика була розроблена у співпраці з нашими партнерами - клінікою естетичної медицини, лазерної та естетичної хірургії Юргена Кірстен (м. Берлін). В квітні 2013 року дана методика була представлена на всесвітньому конгресі естетичної  медицини у Монако.

 

Переваги фракційного радіохвильового лікування гіпергідрозу

•      Стабільний та тривалий результат

•      Поєднання відмінних результатів і комфортності процедури

  • Абсолютна безпечність методу

 

Який механізм дії фракційного радіохвильового лікування?

                За допомогою унікального обладнання енергія радіохвиль передається безпосередньо на потову залозу.  Завдяки змінам у своїй структурі, залоза перестає виробляти піт.

Як проходить процедура?

                 Безпосередньо перед процедурою проводять спеціальний тест, що показує інтенсивність потовиділення в конкретній зоні. Для уникнення болючості під час процедури, проводиться місцева анестезія або наноситься знеболюючий крем.  Тривалість процедури близько 30 хв. Для повного позбавлення від гіпергідрозу потрібно пройти 3-4 таких процедури. Інтервал між процедурами 1-1.5 місяці.

Як проходить період після процедури?

                В перші 2 дні після процедури використовуйте вранці і ввечері крем, що призначений Вам вашим лікарем. Протягом 7 днів не рекомендуються відвідини лазні та сауни. Слід утриматися від відвідування солярію протягом 2.5-3 тижнів після процедури.

Фракційне радіохвильове лікування гіпергідрозу – це останнє слово сучасної європейської дерматології. Поєднання безпеки, комфорту і ефективності методу роблять його справді унікальним.

                Пацієнти, що страждають на гіпергідроз, витрачають безліч  часу і неймовірні зусилля, щоб приховати прояви цієї хвороби. Багаторазові зміни одягу, часті вмивання протягом дня, підкладання серветок і прокладок в місця найбільш сильного потовиділення - лише маскують прояви хвороби, але не зменшують самого потовиділення. Часто, підвищене потовиділення призводить до подразнення шкіри і дерматиту. Усе вищенаведене призводить до розвитку комплексів, скутості  та невпевненості у собі. Прояви гіпергідрозу негативно впливають на особисті та ділові відносини, призводять до істотного зниження якості життя пацієнта.

                Гіпергідроз – це проблема, від якої можна позбавитись, і ми допоможемо Вам  у цьому