Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Гістологічне дослідження

         Одним з компонентів якісної дерматоонкологічної допомоги є високоточне гістологічне дослідження видаленого новоутворення.
Гістологічне дослідження - це дослідження тканин організму на клітинному рівні. При гістологічному дослідженні видаленого новоутворення вивчається структура і функції його клітин, проводиться пошук і ідентефікація клітин характерних для онкологічних захворювань шкіри.
         Результати гістологічного дослідження дозволяють підтвердити або спростувати попередній діагноз, упевниться, що проблемне новоутворення, не є раком шкіри. Після отримання гістологічного висновку підбирається максимально правильна тактика післяопераційного лікування.
         Наша клініка використовує ресурси лабораторії GEMEINSCHAFTSLABOR, яка знаходиться в місті Котбус, Німеччина.
         Дана лабораторія є незалежною медичної структурою, яка надає повний спектр послуг з лабораторної, мікробіологічної та гістологічної діагностики. Лабораторія укомплектована тільки найсучаснішим і високоточним обладнанням, її персонал складає більше 140 осіб. Вісім медичних клінік Німеччини тісно співпрацюють з лабораторією GEMEINSCHAFTSLABOR на протязі вже більше 20 років.
         Віддалене новоутворення шкіри поміщається в спеціальний контейнер з консервирующим речовиною і відправляється в Німеччину. Протягом двох тижнів проводиться детальне вивчення препарату. Результати дослідження є медичним документом і видаються пацієнту на руки.