Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Фракційне лазерне омолодження

         Найефективнішою процедурою в апаратній косметології  вважається фракційний фототермоліз, або фракційне лазерне омолодження. Саме успіхи цієї методики є візитною карткою провідних світових клінік естетичної медицини. Ефект даної процедури можна порівняти з ефектом від пластичної операції. Тепер фракційне лазерне омолодження доступно і в Чернівцях, в клініці естетичної медицини «Грація».
Механізм дії: принцип роботи даного апарату полягає у здатності тонкого лазерного променю впливати на мікроділянки шкіри, завбільшки з людську волосину. Навколо зруйнованих, під дією лазерного променю, мікроділянок знаходяться множинні зони регенерації - здорові клітини. Ці клітини, замість зруйнованої старої шкіри, починають створювати нову - молоду шкіру без дефектів, зморшок і рубців. Співвідношення пошкоджених ділянок до здорової шкірі становить 1:5-1:3, тому, подальше відновлення проходить досить швидко і ефективно. Таким чином, уже після 4 процедури - молода шкіра становить 60 - 80% шкіри обробленої області.
Хід процедури: через 25 хвилин після нанесення спеціального знеболювального крему і обробки шкіри антисептиком, лікар-фахівець починає опрацьовувати область корекції. Процедура проходить досить комфортно у пацієнтів із середнім і високим порогом больової чутливості. У чутливих пацієнтів можуть бути присутні відчуття поколювання або легкого печіння, особливо в перехідній зоні росту волосся, області повік, кінчика носа і верхньої губи (область фільтруму). Для найкращого ефекту кожна область обробляється 2 - 3 рази. Тривалість процедури становить до 30 хвилин. Повторна процедура проводиться через 2 місяці, які необхідні для омолоджування і відновлення структури шкіри. Курс лікування складається з 3-4 процедур.
Період після процедури: в день проведення процедури присутні помірна гіперемія (почервоніння) і сухість шкіри (як при сонячному опіку), які зберігаються протягом 3-4 днів. На 2-3 день може з'явитися помірне лущення шкіри (як при сонячному опіку), яке проходить на 4-5 день. Протягом трьох діб слід утриматися від нанесення макіяжу, виключити відвідування сауни, лазні. Важливо уникати дії прямих сонячних променів і користуватися сонцезахисним кремом (період пізня весна - рання осінь) протягом 1-2 місяців після процедури.
         Більш детальну інформацію Ви можете отримати безпосередньо на консультації у лікаря-спеціаліста нашої клініки.

Фракционное радиоволновое омоложения до

Фр. радиоволновое омоложения  после 3-й процедуры

Фракционное радиоволновое омоложения до

Фр. радиоволново омоложения после 4-х процедур