Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней
Количество записей :58 Количество страниц :8 Страница :4
Скидка февраля!
2015-01-30

Весь февраль в "Грации" действует скидка -10% на процедуру редермализации.

Приобретая сейчас курс, вы получаете скидку на весь период.

Только с 1 по 28 февраля! Торопитесь, не пропустите такую возможность!

Лотерея скидок ко Дню святого Валентина! до -50%
2015-01-29

В "Грации" с 9 по 14 февраля проводится лотерея скидок!

В этот период все получат приятные скидки, а кому повезёт больше - то

получит процедуру за 50% от стоимости! А ещё в этот период можно приобрести подарочные сертификаты со скидкой, сделать приятное себе и близким.

Приходите и выбирайте свою скидку!

Новогодние скидки на декоративную косметику!
2014-12-11

Скидки на декоративную косметику до 100 грн!

Экспресс-процедура по уходу за кожей лица «Бархатная кожа»
2014-12-04

         В дни предновогодних праздников у нас очень много проблем и совсем мало времени для себя. Центр эстетической медицины «Грация» предлагает не расстраиваться, а наоборот - быстро и эффективно привести себя в соответствующий празднику вид. Мы предлагаем процедуру по уходу за кожей, которая не займет много времени и средств, но даст впечатляющий результат.

Зробіть пілінг обличчя з 13 до 31 жовтня та отримайте у подарунок парафін рук!
2014-10-12

         Однією з найбільш дієвих процедур для омолодження та поліпшення якості шкіри є пілінг обличчя. Суть цієї процедури полягає в тому, що завдяки механічному або хімічному впливу на шкіру, знімається шар ороговілих клітин.  За ступенем проникнення в шкіру пілінги обличчя можна розділити на поверхневі, серединні та глибокі.

З 10 до 30 жовтня зробіть апаратний педікюр, отримайте парафін ніг у подарунок!
2014-10-09

 

Апаратний педикюр – це альтернатива обрізному педикюру (без ножиць, бритв та інших ріжучих пристроїв). Це гігієнічно, безпечно, комфортно, результативно та ефективно!

Лише в листопаді Ботокс за ціною, яка була у березні! Поспішайте!
2014-10-08

          У косметології Ботокс і його аналог - Диспорт використовуються для усунення мімічних зморшок. Саме мімічних, виникнення яких обумовлено руховою активністю мімічної мускулатури. При напрузі цих м'язів шкіра збирається в складки. З часом вони перестають повністю розправлятися і формуються мімічні зморшки. Найбільш характерно їх поява у верхній частині обличчя: на лобі, між брів, в куточках очей.

Ми допоможемо Вам позбутися небажаних зморшок.

Ко Дню учителя подарки от "Грации" всем учителям!
2014-09-29

Ко Дню учителя подарки от "Грации" всем учителям - с 29 сентября до 5 октября!
Скидка -20% на процедуры по уходу за кожей лица, чистки и косметический массаж!
"Грация" также предлагает подарочные сертификаты для учителей!
Добро пожаловать за подарками!

Количество записей :58 Количество страниц :8 Страница :4