Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше
День святого Патрика!
2017-03-15
Завітайте в «Грацію» 17 березня, отримаєте масу задоволення. Центр естетичної медицини «Грація» запрошує на зелені канапки та зелені коктейлі. Крім цього, ви потрапите на майстер-клас по рекомендаціям тренера Дениса Суботина для тонусу м'язів і ефективного спалювання кілокалорій. Топ 5 вправ, які стануть для вас друзями на кожен день.
 
До речі, «Грація», як завжди для свої гостей готує подарунки! 17 березня відбудеться розіграш безкоштовних зелених процедур від «Грації» (зелена маска, зелене обгортання, зелений парафін рук).
 
Чекаємо на вас! Запрошуємо усіх бажаючих.
 
Дрес-код – зелене і чорне. Буде цікаво!
 
Трішки з історії:
 
17 березня в багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні, відзначається традиційне ірландське свято - День Святого Патрика. Щорічно в честь святого Патріка в Ірландії проходять паради з піснями і танцями, одягаючись у все зелене. Сьогодні ж це свято вийшло далеко за межі однієї країни і є свого роду міжнародним днем Ірландії.
 
Християнським святом День Святого Патрика був проголошений на початку XVII століття і відзначається католицькою церквою та окремими протестантськими церквами. Цей день символізує прийняття християнства в Ірландії, а також є святом культурної спадщини Ірландії в цілому. Урочистості в день Святого Патріка зазвичай включають паради і фестивалі, виконання танців кейлі і носіння зеленої одягу або трилисників. У цей день пом'якшуються обмеження, пов'язані з постом, і дозволяється вживання алкоголю.