Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней
"Богинею бути легко"
2017-04-24

 "Богинею бути легко" - так вважає Сніжана Єгорова та фахівці "Грації" згідні з цим!
 

 В Чернівцях відбудиться ексклюзивний майстер-клас Сніжани Єгорової, на якому центр естетичної медицини "Грація" виступає партнером та готує подарунки-сюрпризи усім учасникам даного майстер-класу. Подарункові сертифікати отримає кожен.

 Ви зможете самостійно обрати собі подарунок: -20% знижки на контурну пластику, або безкоштовну процедуру по догляду за тілом, або сюрприз від "Грації".
 Крім цього, кому пощастить, отримає знижку -50% на перший день детокса.
 Отже, Ви проведете корисно час, весело, цікаво, та отримаєте подарунок,
який завжди стане в пригоді.

 То ж, запрошуємо 28 квітня, в п"ятницю в "Egoist Palace", що по вул. Прутській, 2. Білети придбати можна у організаторів або в "Грації" по вул. 28 Червня, 25

Майстер-клас зі Сніжаною Єгоровою - це мотивуюча атмосфера з гарантованим зарядом позитивної енергії зі знаком якості. Про всі злети та падіння, переживання та пристрасті
в неформальній обстановці поговоримо з відомою телеведучою. Буде дуже відверто. Будемо говорити про те:

  • як відкривати в собі справжню Богиню, приймати та любити себе як реалізуватись та знайти своє призначення
  • як долати свої страхи та знаходити мотивацію
  • як і де черпати енергію для натхнення, коли здається, що сил вже немає.
  • як бути щасливою мамою та виховати дітей-особистостей


Сніжана Єгорова - актриса та телеведуча, яка змогла поєднати успішну кар'єру і материнство.
Вона є єдиною мамою п'ятьох дітей в українському медіа-порсторі.