Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

В Центрі естетичної медицини "Грація" ми використовуємо тільки найкращі методики та косметичні засоби. Саме тому для корекції фігури та догляду за шкірою ми обрали продукцію компанії CASMARA. Вона пропонує широкий спектр засобів як для використання в умовах клініки, так і для домашнього догляду за фігурою та шкірою. Серед розмаїття продуктів, які існують на ринку, CASMARA пропонує і омолоджючі засоби, антицелюлітні, засоби ексфоліації, кріо- та термомаски, концентровані ампули для отримання миттєво видимого результату, що забезпечують зволожуючий, регенераторний, живильний та інші ефекти.

На основі продукції CASMARA спеціалістами Центру естетичної медицини "Грація" були розроблені ефективні програми для корекції фігури та догляду за шкірою, а токож для того, боб Ви могли самостійно, в домашніх умовах, продовжувати використання даної косметики.

CASMARA забезпечить Вам бажаний результат та тривалий ефект.