Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

В Центрі естетичної медицини "Грація" ми використовуємо тільки найкращі методики та косметичні засоби. Саме тому для корекції фігури та догляду за шкірою ми обрали продукцію компанії CASMARA. Вона пропонує широкий спектр засобів як для використання в умовах клініки, так і для домашнього догляду за фігурою та шкірою. Серед розмаїття продуктів, які існують на ринку, CASMARA пропонує і омолоджючі засоби, антицелюлітні, засоби ексфоліації, кріо- та термомаски, концентровані ампули для отримання миттєво видимого результату, що забезпечують зволожуючий, регенераторний, живильний та інші ефекти.

На основі продукції CASMARA спеціалістами Центру естетичної медицини "Грація" були розроблені ефективні програми для корекції фігури та догляду за шкірою, а токож для того, боб Ви могли самостійно, в домашніх умовах, продовжувати використання даної косметики.

CASMARA забезпечить Вам бажаний результат та тривалий ефект.