Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Міостимуляція

Міостимуляція - абсолютно безпечна медична процедура для відновлення тонусу м'язів за допомогою електричних імпульсів. У сучасній косметології міостимуляція використовується для корекції фігури, контуру обличчя, ефективно справляється з в'ялістю шкіри, м'язів, целюлітом і зайвою вагою.
Механізм дії: електричні імпульси при міостимуляції змушують м'язи активно скорочуватися. Так само під час процедури здійснюється стимулюючий вплив на стінки судин, що призводить до поліпшення кровообігу і прискоренню лімфовідтоку. Активізується обмін речовин та місцевий ліполіз. Процедура міостимуляції забезпечує зміцнюючий вплив на тіло, підвищує тонус, зменшує об’єм жирових клітин.
Хід процедури: перед початком сеансу міостимуляції, спеціаліст розміщує електроди на активні точки м'язів за певною схемою, в залежності від проблеми, що вирішується. Процедура міостимуляції проводиться через день. Тривалість її становить близько 30-40 хвилин. Максимальний ефект можна спостерігати після проходження повного курсу лікування, що складається з 10-12 процедур. Відчуття болю або дискомфорту при проведенні цієї процедури не характерні.
Період після процедури: після процедури Ви повертаєтеся до звичного для Вас ритму життя.
Покази: зайва вага, провисання черевної стінки, сколіоз і остеохондроз, целюліт, зміна овалу обличчя і зморшки, необхідність опрацювання глибинних м'язів, зниження тонусу шкіри.
Протипокази: захворювання крові, ниркова, печінкова недостатність, новоутворення, туберкульоз, тромбофлебіт, камені в нирках і жовчному міхурі, наявність штучного водія ритму, вагітність, лактація.