Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Створення індивідуальної «карти невуса»

         Створення індивідуальної «карти невуса» грунтується на результатах дослідження електронної дерматоскопії. Електронна дерматоскопія дозволяє отримати збільшений у десятки разів фотознімок новоутворення шкіри найвищої якості. Після детального вивчення отриманого знімка, дерматоонколог проводить його опис, дає свій висновок і рекомендації. Ця інформація зберігається в індивідуальній базі даних пацієнта - індивідуальній «карті невуса». При наступних зверненнях пацієнта,  лікар отримує можливість динамічного спостереження за найдрібнішими змінами конкретного новоутворення шкіри.
         Значення створення індивідуальної «карти невуса» складно переоцінити. Багато «нешкідливих» новоутворень шкіри є попередниками раку шкіри. Динамічне спостереження за змінами новоутворення дозволяє вчасно діагностувати проблему і вжити всіх необхідних заходів.
         До основних показів  для проведення дерматоскопічного дослідження і створення індивідуальної «карти невуса» відносяться:
• поява на здоровій шкірі будь-якої плями або вузлика, що має тілесний, червоний, коричневий чи чорний колір;
• збільшення загального кількості пігментних плям або родимок;
• збільшення в розмірах раніше існуючої родимки, її ущільнення і відсутність чітких рівних контурів;
• травмування родимки;
• відчуття свербіжу або легкого поколювання шкіри в області пігментної плями;
• нерівномірна зміна кольору родимки, а також часткове або повне її зникнення.
         Наявність хоча б 2-ох з вищевказаних критеріїв є вагомою підставою для звернення за консультацією до лікаря дерматоонколога та проведення дерматоскопічої діагностики.
         З профілактичною метою дерматоскопію і створення індивідуальної «карти невуса» слід проводити:
• людям зі світлою шкірою (блондинам, рудим, людям зі схильністю до сонячних опіків);
• особам, що мають велику куількість веснянок і темних родимок;
• особам, з обтяженим спадковим онкологічним анамнезом (меланома, рак шкіри).
• всім жінкам, що безперервно приймають пероральні гормональні контрацептиви більше 1 року;
• вагітним і годуючим матерям;
• особам, що працюють в умовах хімічного, нафтового та інших шкідливих промислових виробництв;
• особам,  що готуються до подорожей на південь і в  країни зі спекотним кліматом.