Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше

Створення індивідуальної «карти невуса»

         Створення індивідуальної «карти невуса» грунтується на результатах дослідження електронної дерматоскопії. Електронна дерматоскопія дозволяє отримати збільшений у десятки разів фотознімок новоутворення шкіри найвищої якості. Після детального вивчення отриманого знімка, дерматоонколог проводить його опис, дає свій висновок і рекомендації. Ця інформація зберігається в індивідуальній базі даних пацієнта - індивідуальній «карті невуса». При наступних зверненнях пацієнта,  лікар отримує можливість динамічного спостереження за найдрібнішими змінами конкретного новоутворення шкіри.
         Значення створення індивідуальної «карти невуса» складно переоцінити. Багато «нешкідливих» новоутворень шкіри є попередниками раку шкіри. Динамічне спостереження за змінами новоутворення дозволяє вчасно діагностувати проблему і вжити всіх необхідних заходів.
         До основних показів  для проведення дерматоскопічного дослідження і створення індивідуальної «карти невуса» відносяться:
• поява на здоровій шкірі будь-якої плями або вузлика, що має тілесний, червоний, коричневий чи чорний колір;
• збільшення загального кількості пігментних плям або родимок;
• збільшення в розмірах раніше існуючої родимки, її ущільнення і відсутність чітких рівних контурів;
• травмування родимки;
• відчуття свербіжу або легкого поколювання шкіри в області пігментної плями;
• нерівномірна зміна кольору родимки, а також часткове або повне її зникнення.
         Наявність хоча б 2-ох з вищевказаних критеріїв є вагомою підставою для звернення за консультацією до лікаря дерматоонколога та проведення дерматоскопічої діагностики.
         З профілактичною метою дерматоскопію і створення індивідуальної «карти невуса» слід проводити:
• людям зі світлою шкірою (блондинам, рудим, людям зі схильністю до сонячних опіків);
• особам, що мають велику куількість веснянок і темних родимок;
• особам, з обтяженим спадковим онкологічним анамнезом (меланома, рак шкіри).
• всім жінкам, що безперервно приймають пероральні гормональні контрацептиви більше 1 року;
• вагітним і годуючим матерям;
• особам, що працюють в умовах хімічного, нафтового та інших шкідливих промислових виробництв;
• особам,  що готуються до подорожей на південь і в  країни зі спекотним кліматом.