Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней

Корекція сосків - це вид пластичної хірургії, спрямований на зміну форми, зменшення ареоли, виправлення втягнутих, гіпертрофованих або деформованих сосків.

Для багатьох жінок неправильна форма сосків стає причиною проблем в інтимному житті. Крім того, їх втягнута форма може істотно ускладнити процес грудного вигодовування.

Показання:

- соски різної форми, деформовані або асиметричні ареоли - ця проблема може бути вродженою або виникнути в процесі старіння організму або операцій на молочній залозі;

- сосок неправильної форми (втягнутий або перевернутий) є анатомічною особливістю, така проблема ускладнює годування грудьми;

- гіпертрофовані соски і великі ареоли, найчастіше виникають внаслідок грудного вигодовування.

Хід операції:

Досить часто корекція сосків проводиться в комплексі зі збільшенням або зменшенням грудей. Хірургічні маніпуляції під час операції залежать від того, з яких причин проводиться корекція сосків.

При виправленні втягнутого соска біля його основи робиться маленький розріз 2-3 мм, сполучна тканина розтинається, сосок звільняється, що дозволяє йому вивернутися назовні. Процедура повністю зберігає можливість грудного вигодовування.

Якщо ареоли занадто великі або в них є асиметрія, застосовується пластика по їх зменшенню. Вона може виконуватися разом з маммопластикою або окремо. В ході операції видаляється частина ареоли, зменшуючи її в діаметрі. При цьому тканина молочної залози, так само як і її протоки, не пошкоджується. Ідеальною розміром ареоли соска вважається 38-45 мм в діаметрі, в залежності від обсягу молочних залоз. Функція молочної залози зберігається.

Корекція гіпертрофованих сосків проводиться за допомогою клиновидного висічення тканини соска. Годування грудьми після такого хірургічного втручання неможливе.

Анестезія

У більшості випадків застосовується місцева анестезія. Якщо пластика сосків є частиною іншої операції, може бути застосований загальний наркоз або внутрішньовенна анестезія.

Тривалість

Зазвичай операція по корекції сосків триває близько 1 години.

Перед операцією

За тиждень до передбачуваної операції по збільшенню грудей необхідно припинити прийом алкоголю і препаратів що розріджують кров (аспірин, гормони і т.д.)

Реабілітація

Відновлення після корекції відбувається дуже швидко - покинути клініку можна в той же день. У зоні шва можуть з'явитися синяки і набряки, але вони проходять за кілька днів

Істотної зміни в самопочутті пацієнта не спостерігається. До роботи можна приступити через кілька днів. Протягом зазначеного лікарем періоду слід уникати значних фізичних навантажень, відвідування солярію та сауни.