Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше

Абдомінопластика

Абдомінопластика виконується з метою корекції живота,  в зв'язку з наявністю у пацієнта великої кількості жирової тканини, розтягнутої шкіри і, як наслідок, вираженого птозу (опущення) тканин живота.

Показання до пластики живота

- «фартух» з шкіри і жиру на талії, численні складки;

- пупкова грижа;

- рубці після операцій;

- в'ялість, нееластичність м'язів живота;

- відсутність вираженої талії;

- розходження прямих м'язів живота.

Хід операції

Після початку анестезії хірург робить розріз’ по лінії бікіні та навколо пупка. Потім відокремлює шкіру і разом з нею - жирову клітковину від черевної стінки. Також хірург ретельно з'єднує прямі м'язи живота. Потім формується пупок і відсікаються надлишки шкіри. Накладаються косметичні шви.

Коли надлишок шкіри та жиру незначний, а тонус м’язів живота нормальний, може виконуватися мініабдоменопластика. При такій операції розрізи набагато менші, не переміщується пупок та не зшиваються м’язи живота.

Анестезія

Операція виконується під загальним наркозом.

Тривалість

2-3 години.

Стаціонар

Необхідно провести одну добу в стаціонарі під наглядом лікарів.

Перед операцією

Прийняти душ вранці, а також не їсти і не пити за 6-7 годин до операції.

Реабілітація

Після операції необхідно носити компресійну білизну. Обмежити фізичні навантаження, заняття спортом. В результаті операці залишається рубець внизу живота, Через місяць його можна шліфувати лазером, що робить його менш помітним.