Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Ринопластика

         Естетичне значення форми носа для сприйняття картини зовнішнього вигляду обличчя важко переоцінити. Пов'язано це з тим, що ніс займає центральне положення на обличчі. Саме він, неусвідомлено, першим приковує до себе увагу оточуючих. На відміну від інших видів естетичних операцій, де суть операції полягає в усуненні вікових змін, суть ринопластики полягає у зміні форми носа. Можливості хірурга тут далеко не безмежні.          Основною функцією носа є дихання. Це означає, що міняти форму носа можна тільки в тих межах, які не вплинуть на нормальне дихання.
         Зовнішній ніс складається з хрящової і кісткової частин. Хрящова частина - це кінчик носа, крила носа і фрагмент спинки носа. Кісткова частина - це кістковий фрагмент спинки носа, і корінь носа.

За допомогою естетичної ринопластики можна домогтися:
Область кінчика носа:
1. Корекції нависаючого кінчика;
2. Корекції піднесеного кінчика носа;
3. Корекції розширеного кінчика носа;
4. Корекція вузького кінчика носа;
5. Корекції асиметрії кінчика носа;
6. Корекція висоти (проекції) кінчика носа;
7. Корекції асиметрії отвору ніздрі;
8. Корекція горбовини хрящового відділу носа;
Область спинки носа:
1. Корекція ширини спинки носа;
2. Корекція рівня спинки носа;
3. Корекція форми спинки носа;
4. Корекція основи  кісткової піраміди носа;
5. Корекція стінок кісткової піраміди носа;

         Дуже часто естетична проблема поєднується з порушенням функції носового дихання. У цьому випадку необхідна співпраця між пластичним хірургом і отоларингологом.
Проблеми порушення функції носа:
1. Порушення носового дихання пов'язане з викривленням носової перегородки;
2. Порушення носового дихання пов'язане з гіпертрофією або деформацією носових раковин;
         Варіантів і технік проведення даної операції є безліч. Перераховувати їх усі у цій статті просто не має сенсу. Дуже важливо розуміти, що всі вони виконуються через 2 доступи:
1. відкритий  -розріз проводиться по внутрішній поверхні ніздрі і біля основи стовпчика носа (колумелли);
2. закритий - розріз проводиться тільки по внутрішній поверхні ніздрі.
         У першому випадку перед хірургом відкривається весь спектр можливостей проведення даної операції, в другому - досягається повне маскування рубця.
         Кілька слів про саму операцію: операція триває близько двох годин. Проводиться під загальним знеболенням. Відразу після операції накладається іммобілізуюча пов'язка. Це забезпечує підтримку і фіксацію нової форми носа. Після операції пацієнт виписується із стаціонару на 3-4-й день. Шви в області стовпчика носа знімаються на 5-6 день. Іммобілізаційна пов'язка знімається на 10-й день. Перші результати операції оцінюються через 1.5-2 місяці. Остаточний результат можна спостерігати через 5-6 місяців.