Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Ринопластика

         Естетичне значення форми носа для сприйняття картини зовнішнього вигляду обличчя важко переоцінити. Пов'язано це з тим, що ніс займає центральне положення на обличчі. Саме він, неусвідомлено, першим приковує до себе увагу оточуючих. На відміну від інших видів естетичних операцій, де суть операції полягає в усуненні вікових змін, суть ринопластики полягає у зміні форми носа. Можливості хірурга тут далеко не безмежні.          Основною функцією носа є дихання. Це означає, що міняти форму носа можна тільки в тих межах, які не вплинуть на нормальне дихання.
         Зовнішній ніс складається з хрящової і кісткової частин. Хрящова частина - це кінчик носа, крила носа і фрагмент спинки носа. Кісткова частина - це кістковий фрагмент спинки носа, і корінь носа.

За допомогою естетичної ринопластики можна домогтися:
Область кінчика носа:
1. Корекції нависаючого кінчика;
2. Корекції піднесеного кінчика носа;
3. Корекції розширеного кінчика носа;
4. Корекція вузького кінчика носа;
5. Корекції асиметрії кінчика носа;
6. Корекція висоти (проекції) кінчика носа;
7. Корекції асиметрії отвору ніздрі;
8. Корекція горбовини хрящового відділу носа;
Область спинки носа:
1. Корекція ширини спинки носа;
2. Корекція рівня спинки носа;
3. Корекція форми спинки носа;
4. Корекція основи  кісткової піраміди носа;
5. Корекція стінок кісткової піраміди носа;

         Дуже часто естетична проблема поєднується з порушенням функції носового дихання. У цьому випадку необхідна співпраця між пластичним хірургом і отоларингологом.
Проблеми порушення функції носа:
1. Порушення носового дихання пов'язане з викривленням носової перегородки;
2. Порушення носового дихання пов'язане з гіпертрофією або деформацією носових раковин;
         Варіантів і технік проведення даної операції є безліч. Перераховувати їх усі у цій статті просто не має сенсу. Дуже важливо розуміти, що всі вони виконуються через 2 доступи:
1. відкритий  -розріз проводиться по внутрішній поверхні ніздрі і біля основи стовпчика носа (колумелли);
2. закритий - розріз проводиться тільки по внутрішній поверхні ніздрі.
         У першому випадку перед хірургом відкривається весь спектр можливостей проведення даної операції, в другому - досягається повне маскування рубця.
         Кілька слів про саму операцію: операція триває близько двох годин. Проводиться під загальним знеболенням. Відразу після операції накладається іммобілізуюча пов'язка. Це забезпечує підтримку і фіксацію нової форми носа. Після операції пацієнт виписується із стаціонару на 3-4-й день. Шви в області стовпчика носа знімаються на 5-6 день. Іммобілізаційна пов'язка знімається на 10-й день. Перші результати операції оцінюються через 1.5-2 місяці. Остаточний результат можна спостерігати через 5-6 місяців.