Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше

Отопластика

         Як правило, вушні раковини не звертають на себе великої уваги якщо їх форма не відхиляється від загальноприйнятого стандарту. Навпаки, люди з нестандартною формою вушної раковини, стають жертвами надмірної уваги оточуючих до цієї частини обличчя.
         Люди з нестандартною формою вушної раковини, мало не на підсвідомому рівні, асоціюються з певним комічним образом. Саме цей образ оточуючі часто сприймають несерйозно, що створює людині чималі труднощі у соціальному житті.
         Капловухість або відстовбурчені вуха, це вроджене стан вушної раковини при якому має місце відсутність протизавитку. Протизавиток - це анатомічний вигин хряща вушної раковини. Яких-небудь функціональних порушень при даній особливості зовнішнього вуха не спостерігається.
         Корекція форми вушної раковини при капловухості, як правило, проводиться з метою забезпечення психологічного комфорту дитині. Операція, як правило, проводиться у віці 6 років. У цей період процеси формування зовнішнього вуха вже повністю закінчені, а в найближчому майбутньому дитині належить вступ у колектив однолітків, де можуть виникнути перші психологічні проблеми.
         Сама операція «отопластика» не є складною і проводиться під місцевим знеболенням. Суть операції полягає в штучному формуванні протизавитка хряща вушної раковини. Розріз в 3-4 см проводиться по задній поверхні вушної раковини, що забезпечує її маскування. Для виконання розрізу, замість звичайного скальпеля у нашій клініці використовують лазерний або радіохвильової скальпель, що істотно знижує травматизацію тканин і прискорює процес загоєння. У день операції пацієнт повертається додому. Загоєння рани проходить протягом 5-10 днів. В післяопераційному періоді проводяться перев'язки і регулярний огляд післяопераційної рани.