Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Отопластика

         Як правило, вушні раковини не звертають на себе великої уваги якщо їх форма не відхиляється від загальноприйнятого стандарту. Навпаки, люди з нестандартною формою вушної раковини, стають жертвами надмірної уваги оточуючих до цієї частини обличчя.
         Люди з нестандартною формою вушної раковини, мало не на підсвідомому рівні, асоціюються з певним комічним образом. Саме цей образ оточуючі часто сприймають несерйозно, що створює людині чималі труднощі у соціальному житті.
         Капловухість або відстовбурчені вуха, це вроджене стан вушної раковини при якому має місце відсутність протизавитку. Протизавиток - це анатомічний вигин хряща вушної раковини. Яких-небудь функціональних порушень при даній особливості зовнішнього вуха не спостерігається.
         Корекція форми вушної раковини при капловухості, як правило, проводиться з метою забезпечення психологічного комфорту дитині. Операція, як правило, проводиться у віці 6 років. У цей період процеси формування зовнішнього вуха вже повністю закінчені, а в найближчому майбутньому дитині належить вступ у колектив однолітків, де можуть виникнути перші психологічні проблеми.
         Сама операція «отопластика» не є складною і проводиться під місцевим знеболенням. Суть операції полягає в штучному формуванні протизавитка хряща вушної раковини. Розріз в 3-4 см проводиться по задній поверхні вушної раковини, що забезпечує її маскування. Для виконання розрізу, замість звичайного скальпеля у нашій клініці використовують лазерний або радіохвильової скальпель, що істотно знижує травматизацію тканин і прискорює процес загоєння. У день операції пацієнт повертається додому. Загоєння рани проходить протягом 5-10 днів. В післяопераційному періоді проводяться перев'язки і регулярний огляд післяопераційної рани.