Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Збільшуюча маммопластика

         Збільшуюча маммопластика, або ендопротезування молочної залози найбільш популярна і поширена операція в естетичній хірургії.
         У цій невеликій статті, я постараюся дати відповіді на найбільш поширені запитання, що виникають у жінки яка обмірковує можливість проведення даної операції.
         Ендопротезування молочної залози дозволяє збільшити об'єм залози, в певних межах змінити її форму і виправити виражену асиметрію залози.
         Що таке ендопротез?  Ендопротез - це високотехнологічний продукт, що складається з капсули і наповнювача цієї капсули. Капсула ендопротеза виконана з  матеріалу, котрий не викликає реакції відторгнення в організмі.  Основною функцією капсули є захист тканини молочної залози від наповнювача ендопротеза. Основною функцією наповнювача є забезпечення додаткового об’єму і збереження природності молочної залози (пружність, еластичність, форма).
Які бувають ендопротези? Ендопротези відрізняються за формою, об’ємом, проекцією і якістю ...
Форма:  розрізняють круглі і анатомічні імпланти. Сказати однозначно, які краще не можна. Анатомічні імпланти розроблені так, щоб зберегти природну форму молочної залози при значному збільшенні залози. Недоліком цього імпланту, є можливість його повороту по осі в післяопераційному періоді. Це призводить до деформації молочної залози і необхідності повторної операції. Круглі імпланти можна з успіхом використовувати для помірного збільшення залози при добре виражених власних тканинах. Зміна положення такого імпланту не призвете до деформацій, але при використанні дуже великих об’ємів, досягти природності форми практично неможливо.
Об’єм: кожна фірма виробник імплантів пропонує величезну кількість їх варіантів. Об’єм  імплантів може коливатися від 100 до 800 мл. Тут слід тверезо оцінювати можливості власної тканини. Будь-який імплант повинен бути добре прикритий власною шкірою і тканиною залози. Це означає, що імплант великого об’єму не завжди вийде вкрити цими тканинами. У більшості випадків оптимальний результат досягається при використанні імплантів об'ємом 200-400мл. Цього достатньо щоб збільшити груди на 1-2 розміри.
Проекція: дуже важливий момент, на який рідко не звертається увага при першому вивченні питання. Підбір правильної проекції не менш важливий ніж вибір об'єму залози. Від цього показника буде залежати форма залози. Так само як і з обсягом, фірма виробник пропонує широкий вибір імплантів за цим показником.
Якість:  якість усіх імплантів представлених на нашому ринку є досить високою. По суті, доводиться обирати між якісним і дуже якісним продуктом. Більшість імплантів вже довгий час використовуються в Європі та США. А цей факт є дуже важливим, оскільки отримати дозвіл на продаж такого продукту там дуже складно. Фактично, це означає, що фірма виробник провела дуже глибокі і багаторічні дослідження безпеки цього продукту.
         Як підібрати потрібний мені імплант? Підбір імпланту проводиться на консультації спільно з пластичним хірургом.
         Як ендопротез вплине на моє подальше життя? Яких-небудь обмежень після закінчення післяопераційного періоду немає. Ви можете займатися спортом, літати на літаку і робити все що ви робили до операції. Окремим питанням є лактація. Були проведені численні дослідження, які показали, що ендопротез не має негативного впливу на процес лактації і якість грудного молока. З іншого боку процес лактації може мати певний вплив на ендопротез. Справа в тому що під час лактації підвищується ймовірність інфекціювання ендопротезу. З вищесказаного можна зробити висновок, що операцію краще проводити після останньої запланованої вагітності, а точніше лактації.
         Які імпланти ви використовуєте у вашій клініці? Ми використовуємо імпланти Natrelle (mcghan), Mentor, Polytech
Скільки триває операція і відновний період? Які обмеження в відновлювальному періоді? Сама операція триває від 1 до 3 годин. Перед операцією необхідно пройти дослідження і здати аналізи, для оцінки стану організму і виключення протипоказань до операції. У день операції нічого не їсти з ранку. Операція проходить під загальним наркозом. Після операції ви знаходитеся в стаціонарі 1-4 дні. Шви знімаються на 7-10 день. Вже через 2 тижні повністю зходить набряк і залишкові больових відчуття. Протягом 2 місяців необхідно використовувати компресійну білизну. Протягом цих же 2 місяців слід обмежити фізичні навантаження, особливо пов'язані з підняттям рук вгору.
Коли протипоказана ця операція? Важкі супутні захворювання: онкозахворювання, тяжкі форми цукрового діабету, системне запальне захворювання, вагітність, лактація - є протипоказами до проведення цієї операції.
            Які аргументи ви можете надати мені для вибору саме вашої клініки для проведення цієї операції?
1) Фахівці нашої клініки пройшли тривалий шлях навчання цим операціям в кращих клініках України, Росії, Европи. Мають хороший досвід проведення цих операцій.
2) Можливість проведення консиліумів та розробки конкретної тактики проведення операції разом з провідними фахівцями Європи, Росії, України.
3) Можливість проведення операції в провідних клініках Європи, Росії, України за участю наших фахівців. Подальше післяопераційне спостереження в нашій клініці;
4) Використання унікальної на західній Україні операційній з системою стерелізацііі повітря у нашій клініці.
5) Тільки кращі та найсучасніші техніки та методики проведення операцій;
6) Наша клініка має в своєму розпорядженні ресурси потужної бази косметологічного догляду та реабілітації після пластичних операцій.