Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Консультація лікаря-дерматолога

         Дерматологія на сьогоднішній день є однією з галузей медицини, що найбільш швидко розвивається. Вона займається вивченням будови і функцій шкіри, нігтів, волосся, а також слизових оболонок.

         Останнім часом захворювання шкіри та її похідних (волосся, нігтів) стали особливо актуальними. Це обумовлено не тільки зростанням їхньої кількості, складністю і досить довгим лікуванням, а й серйозними психосоціальними проблемами, які вони спричиняють.

         На сьогоднішній день дерматологія досягла значних успіхів. Створені ефективні методи лікування та діагностики хвороб шкіри, волосся і нігтів. Ці методи ефективно застосовуються в Центрі естетичної медицини «Грація».

         Шкіра - найбільший за площею орган людського тіла. Вона постійно перебуває під впливом факторів зовнішнього середовища (ультрафіолетове опромінення, спека, холод, мікроби, грибки та ін.) і тому досить вразлива. Однак і порушення внутрішнього стану організму також призводить до різних шкірних захворювань.

         Шкірні захворювання - поширена проблема багатьох людей.

         Дерматологічні проблеми - самі неприємні, адже їх, на жаль, майже неможливо приховати від оточуючих. Скарги і симптоми, з якими звертаються до дерматолога і які супроводжують ці хвороби, досить різноманітні. До них відносяться: поява висипки, почервоніння, лущення, сухість, зміна забарвлення, новоутворення, зморшки, свербіж, випадіння волосся, зміна нігтів, больові відчуття та ін.

         Якщо у Вас з'явилися ознаки шкірної хвороби, проблеми з волоссям або нігтями – обов'язково необхідно звернутися до лікаря- дерматолога. Головне не панікувати. У Центрі естетичної медицини «Грація» ми пропонуємо повний спектр послуг з діагностики та лікування дерматологічних захворювань. У нас працюють лікарі - фахівці, які допоможуть Вам у вирішенні проблем. Професіоналізм, досвід роботи, комплексний підхід в діагностиці та лікуванні, конфіденційність, індивідуальний підхід до кожного – основоположні моменти роботи наших фахівців.

         Хто ж такий дерматолог? Дерматолог - це фахівець в області діагностики, лікування і профілактики шкірних захворювань.

         У Центрі естетичної медицини «Грація» Ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу досвідченого лікаря -дерматолога першої категорії, кандидата медичних наук - Шуленіної Олександри Валеріївни.

         Іноді симптоми шкірних захворювань дуже схожі між собою. Тому, перш ніж приступити до лікування, необхідно встановити правильний діагноз. Від правильності діагнозу і глибокого розуміння джерела проблеми в 90% випадків залежить успішність лікування. І завдання дерматолога вдвічі непросте, адже лікування шкірних покривів, волосся та нігтів вимагає великих знань в роботі всіх органів людини.

         Найчастіше до дерматолога звертаються не тільки люди з явними дерматологічними проблемами, все більше стає охочих поліпшити стан шкіри. Адже на ній в першу чергу позначається поганий екологічний стан сучасних міст і щоденні стреси.

        Центр естетичної медицини «Грація» - це багатопрофільний заклад. У процесі встановлення причини, залежно від виду та ступеню тяжкості ураження шкірних покривів, можуть бути залучені й інші фахівці Центру – ендокринолог, гінеколог, дієтолог, пластичний хірург, майстер апаратного педикюру, подолог. Спільна робота лікарів у певних ситуаціях допоможе встановити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

         Після встановлення максимально точного діагнозу лікар-дерматолог, грунтуючись на індивідуальному підході, призначить оптимальну та індивідуальну схему лікування, необхідну пацієнтові. Підберуться прогресивні методики і технології, що поєднують максимальну ефективність, безпеку і комфорт.

         Після завершення лікування, грамотний фахівець індивідуально підбере і призначить препарати для подальшого профілактичного догляду за ураженими ділянками в домашніх умовах.

Центр естетичної медицини «Грація» пропонує послуги висококваліфікованого лікаря-дерматолога для лікування широкого спектру дерматологічних захворювань, а саме:

• Атопічний дерматит

• Вугрова хвороба

• Демодекоз

• Себорейний дерматит

• Псоріаз

• Екзема (істинна, себорейна, мікробна)

• Червоний плоский і рожевий лишай

• Грибкові ураження шкіри та нігтьових пластин

• Вірусні інфекції (герпес, контагіозний молюск, папіломи, кондиломи)

• Випадіння волосся (алопеція)

• Захворювання нігтів (в тому числі врослий ніготь)

• Захворювання, що проявляються лущенням (ксероз)

• Кропив'янка, алергічні дерматити

• Доброякісні новоутворення (папіломи, кісти, міліум, рубці і т.п.)

• Оперативне, радіохвильове і медикаментозне лікування новоутворень, бородавок, папілом, різних пігментацій та інш.

• І багато іншого.