Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Комплексний догляд за шкірою

         При комплексному догляді за шкірою ми застосовуємо ефективні комбінації  різноманітних методик.  Це дає можливість значно  підвищити шанси на успіх у вирішенні проблем,  щоі Вас турбують.


Наведемо приклад:
         Жінка, 40 років звернулася до нас з приводу вікових змін шкіри обличчя. Тобто: поверхневі та помірні глибокі зморшки в параорбітальній  (зона навколо  очей) та носо-губній зонах, незначний птоз (обвисання) тканини в ділянці скул.
         Ми запропонували вирішити цю проблему за допомогою поєднання ін’єкційного методу біоревіталізації та застосування радіохвильового термоліфтингу, що дало гарні результати.

Протокол проведення:
1. Біоревіталізація шкіри обличчя препаратом Iаl-Sistem;
2. Через 2 тижні процедура радіохвильового термоліфтингу шкіри;
3. Через тиждень біоревіталізація шкіри препаратом Iаl-Sistem;
4. Через 2 тижні процедура радіохвильового термоліфтингу шкіри;
5. Через тиждень біоревіталізація препаратом Iаl-Sistem;
6. Через 2 тижні процедура радіохвильового термоліфтингу шкіри;
7. Через тиждень біоревіталізація препаратом Iаl-Sistem;
8. Через 2 тижні процедура радіохвильового термоліфтингу шкіри;

Для вирішення проблем вікових змін шкіри ми успішно використовуємо і інші комплекси :

Фракційне лазерне омолодження в поєднанні з біоревіталізацією

         Першою проводиться біоревіталізація, а через 2 тижні - проводиться процедура фракційного лазерного омолодження. Після повного відновлення шкіри (від 3-х до 4-х тижнів) проводимо біоревіталізацію. Ще через 2 тижні - повторюється процедура фракційного лазерного омолодження. Повний курс омолодження складається з 3-4 циклів комбінування цих двох методик.

Ботулінотерапія в поєднанні з контурної пластикою  і біоревіталізацією


         При наявності мімічних зморшок на шкірі обличчя та втраті тканинами об’єму, можна порадити поєднання ботулінотерапії  (препарати «Botox» або «Disport») та контурної пластики (препарати Restylane, Juviderm). Контурну пластику обличчя слід проводити через 2-3  тижндні після корекції  мімічних зморошок («Botox», «Disport»). Включення у дану схему біоревіталізації  дозволить досягти більш тривалого результату.


Ботулінотерапія та біоревіталізація


         При втраті еластичності , зниженому тонусі шкіри і її  дегідратації (сухості, зневодненні)  та наявності мімічних зморшок ми застосовуємо такі методи:  біоревіталізація  (1 раз на 2 тижні, курсом 3-4 процедури), ботулінотерапія через 3-4 тижні після проведення першого методу лікування.
         Для тих, хто не готовий до ін’єкційних методик, але прагне змін, ми пропонуємо поєднання двох прекрасних процедур: масаж обличчя, який принесе Вам не лише естетичні зміни, але й душевне задоволення, безін’єкційну мезотерапію, під час проведення якої ми насичуємо шкіру Вашого обличчя необхідними їй речовинами (вітамінами , мікроелементами…).
         Перед проведенням будь-якого  із цих комплексів ми рекомендуємо провести ультразвукову чистку обличчя.
При пігментації шкіри обличчя ми пропонуємо декілька варіантів комплексного лікування:
         Поєднання поверхневого хімічного пілінгу з мезотерапією (ін’єкційним введенням суміші лікувальних препаратів). Пілінг проводиться один раз на 14 днів, а мезотерапію ми проводимо між сеансами пілінгів. Поєднавши ці методики, досягаємо кращого результату.
         Поєднання біоревіталізації та поверхневого хімічного пілінгу.  Біоревіталізацію  ми проводимо один раз на 2 тижні, а пілінг  -  через кожні 10 днів після проведення біоревіталізації.
         Таким чином, за допомогою правильного поєднання різних процедур,  ми досягаємо кращих результатів, ніж при проведенні курсу лише однієї із наведених методик. Наші клієнти бачать гарний стійкий результат і залишаються  задоволеними надовго.