Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
Тестова новина
2019-01-02

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  - 

Подробней
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней
2017-10-27

Блефаропластика – це операція, що направлена на усунення різних дефектів повік – від невеликої корекції їх форми до видалення гриж під очима, які проявляються у вигляді набряклих мішків.

Показання до проведення блефаропластики:

  • набряк верхніх повік внаслідок збільшення кількості жирової тканини.

  • Втрата тонусу верхніх повік, внаслідок чого відбувається нависання шкіри на очне яблуко.

  • Очевидні ознаки старіння в ділянкаї нижніх повік (зморшки, в’ялість шкіри).

  • Мішки під очима.

  • Виворіт нижньої повіки – захворювання, що проявляється в вигляді втрати тонусу нижньої повіки, відвисання її і оголення слизової.

Види блефаропластики:

  • Кругова

  • Верхня

  • Нижня

  • транскон’юнктивальна

Хід операції

Після початку дії анестезії, пластичний хірург здійснює необхідні розрізи. Вони завжди розміщуються в природніх складках, що дозволяє легко замаскувати лінії розрізів в подальшому. Після проведення всіх маніпуляцій, передбачених тим або іншим видом блефаропластики, лікар зашиває рану.

Анестезія

Зазвичай блефаропластика проводиться під місцевою анестезією. Проте у важких випадках, або за бажанням пацієнта використовується внутрішньовенна анестезія або загальний наркоз.

Тривалість

Блефаропластика триває від 1 год до 2,5 годин в залежності від складності та об’єму операції.

Стаціонар

Виписка здійснюється в день проведення операції (при використанні місцевої анестезії), або на наступний день ( при загальній анестезії).

Перед операцією

За довгий час перед операцією потрібно відмовитися від куріння і вживання алкоголю, за 5-6 год до хірургічного втручання не можна приймати їжу або пити рідину.

Реабілітація

Після проведення блефаропластики, пацієнтам призначається використання антисептичних очних крапель (3-4 дні). У наступні 2 місяці бажано не проявляти фізичну активність, відмовитися від перебування на сонці, відвідування соляріїв і саун.

Через 3-4 дні лікар зніме шви, синці і набряки зійдуть через 1-2 тижні, рубці стануть непомітними через 3-4 тижні. З 10-го дня реабілітації можна наносити макіяж. Повною мірою оцінити ефективність проведеної процедури можна буде через 1,5-2 місяці.