Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней
2017-10-27

Блефаропластика – це операція, що направлена на усунення різних дефектів повік – від невеликої корекції їх форми до видалення гриж під очима, які проявляються у вигляді набряклих мішків.

Показання до проведення блефаропластики:

  • набряк верхніх повік внаслідок збільшення кількості жирової тканини.

  • Втрата тонусу верхніх повік, внаслідок чого відбувається нависання шкіри на очне яблуко.

  • Очевидні ознаки старіння в ділянкаї нижніх повік (зморшки, в’ялість шкіри).

  • Мішки під очима.

  • Виворіт нижньої повіки – захворювання, що проявляється в вигляді втрати тонусу нижньої повіки, відвисання її і оголення слизової.

Види блефаропластики:

  • Кругова

  • Верхня

  • Нижня

  • транскон’юнктивальна

Хід операції

Після початку дії анестезії, пластичний хірург здійснює необхідні розрізи. Вони завжди розміщуються в природніх складках, що дозволяє легко замаскувати лінії розрізів в подальшому. Після проведення всіх маніпуляцій, передбачених тим або іншим видом блефаропластики, лікар зашиває рану.

Анестезія

Зазвичай блефаропластика проводиться під місцевою анестезією. Проте у важких випадках, або за бажанням пацієнта використовується внутрішньовенна анестезія або загальний наркоз.

Тривалість

Блефаропластика триває від 1 год до 2,5 годин в залежності від складності та об’єму операції.

Стаціонар

Виписка здійснюється в день проведення операції (при використанні місцевої анестезії), або на наступний день ( при загальній анестезії).

Перед операцією

За довгий час перед операцією потрібно відмовитися від куріння і вживання алкоголю, за 5-6 год до хірургічного втручання не можна приймати їжу або пити рідину.

Реабілітація

Після проведення блефаропластики, пацієнтам призначається використання антисептичних очних крапель (3-4 дні). У наступні 2 місяці бажано не проявляти фізичну активність, відмовитися від перебування на сонці, відвідування соляріїв і саун.

Через 3-4 дні лікар зніме шви, синці і набряки зійдуть через 1-2 тижні, рубці стануть непомітними через 3-4 тижні. З 10-го дня реабілітації можна наносити макіяж. Повною мірою оцінити ефективність проведеної процедури можна буде через 1,5-2 місяці.